طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ | کد خبر : 9682
 • نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر: بی تردید اعتبارات جبرانی و عوارض آلایندگی توسط صنایع آلاینده حق مسلم مردم عزیز استان بوشهر است که به جهت تحمل رنج ها و مشکلات فراوان آن صنایع مخرب ...

  نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر: بی تردید اعتبارات جبرانی و عوارض آلایندگی توسط صنایع آلاینده حق مسلم مردم عزیز استان بوشهر است که به جهت تحمل رنج ها و مشکلات فراوان آن صنایع مخرب زیست محیطی به ویژه جنوب استان باید منحصراً به این استان تعلق گیرد.

  به گزارش «ندای دشتی» به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان؛ آیت الله صفایی بوشهری افزود: متأسفانه سهم خواهی بی مبنای تقاضا کنندگان به هیچ صورت موجه و قابل قبول نیست و در این باره ورود غیر کارشناسانه برخی از مسؤولان پایتخت نشین نیز قابل تأمل بوده و شایان بررسی است.

  وی ادامه داد: بنده با دفتر ریاست جمهوری و مسؤولان ذی ربط صحبت کرده و درخواست نمودم که این موضوع متوقف شود و نگرانی مردم عزیز استان برطرف گردد که آنان نیز قول مساعد جهت مسکوت گذاشتن و ردّ این پیشنهاد را دادند.

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در پایان ضمن تشکر و قدرانی از همه مسؤولان استان، شخصیت ها و اصحاب رسانه که در این زمینه از حقوق مردم استان دفاع نموده اند، تأکید کرد: این موضوع قابل پذیرش نیست و مردم دلاور و شهید پرور بوشهر به هیچ و جه در این باره کوتاه نخواهند آمد.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "بوشهری‌ها به هیچ وجه کوتاه نخواهند آمد"