طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ | کد خبر : 9641
 • مسئول سازمان دانش آموزی منطقه کاکی در جلسه ساماندهی لباس فرم دانش آموزان : سعی ما بر آن است که لباس فرم دانش آموزان در سال تحصیلی پیش رو با توجه به شرایط اقتصادی ...


  مسئول سازمان دانش آموزی منطقه کاکی در جلسه ساماندهی لباس فرم دانش آموزان :

  سعی ما بر آن است که لباس فرم دانش آموزان در سال تحصیلی پیش رو با توجه به شرایط اقتصادی خانواده ها و به صرفه بودن تولیدات استانی با کیفیت مطلوب ارایه شود.  مسئول سازمان دانش آموزی منطقه کاکی :

  سعی ما بر آن است که لباس فرم دانش آموزان در سال تحصیلی پیش رو با توجه به شرایط اقتصادی خانواده ها و به صرفه بودن تولیدات استانی با کیفیت مطلوب ارایه شود.

  جلسه  مدیران مدارس منطقه کاکی  با موضوع ساماندهی لباس فرم دانش آموزان برگزار شد

  در این جلسه  غلامعلی جمالی حاجیانی  معاون پرورشی وتربیت بدنی و مسئول سازمان دانش آموزی منطقه کاکی با اشاره ابلاغ شیوه نامه ساماندهی پوشاک دانش آموزی  اظهار داشت: سعی ما بر آن است که لباس فرم دانش آموزان در سال تحصیلی پیش رو با توجه به شرایط اقتصادی خانواده ها و به صرفه بودن تولیدات استانی با کیفیت مطلوب ارایه شود.

  وی افزود: در کنار کیفیت جنس لباس فرم ارایه شده ، قیمت مناسب و متناسب با توان مالی خانواده ها نیز از دیگر موارد مهمی است که باید به آن توجه شود.

  در ادامه عزیز بردستانی رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه کاکی با اشاره به اینکه با نظارت مستمر در قبل ، حین تولید و در زمان فروش لباس فرم دانش آموزی از آسیب های احتمالی جلوگیری می نماید گفت:برای لباس دانش آموزان رنگ، فرم و طراحی زیبایی نیاز است که باید متناسب با جنس، مقطع تحصیلی و شرایط بومی و آب و هوایی و جغرافیایی آنان باشد

  وی افزود: اقدام ارزشمند سازمان دانش آموزی در ساماندهی این طرح ستودنی است وامیدواریم با برنامه ریزی منسجمی که از سوی سازمان دانش آموزی استان ارایه شده کمترین میزان شکایات را داشته باشیم.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "جلسه ساماندهی لباس فرم دانش آموزان"