طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ | کد خبر : 9561
 • به گزارش کاکی نیوز مجید خورشیدی صبح چهارشنبه در نشست با فعالین سیاسی و اجتماعی شهرستان دشتی ضمن تبریک ماه مبارک رمضان اظهار داشت: در حال حاضر کشور در شرایطی است که متأسفانه بر اثر رفتار رئیس جمهور آمریکا در ...

  ۴۵۶۵۲۲۲

  به گزارش کاکی نیوز مجید خورشیدی صبح چهارشنبه در نشست با فعالین سیاسی و اجتماعی شهرستان دشتی ضمن تبریک ماه مبارک رمضان اظهار داشت: در حال حاضر کشور در شرایطی است که متأسفانه بر اثر رفتار رئیس جمهور آمریکا در بدترین فشار اقتصادی و تحریم هستیم.

  وی افزود: در شرایط کنونی انشاالله با اتحاد و همدلی که مردم و مسئولین وجود دارد از این شرایط سخت عبور خواهیم کرد.

  خورشیدی با بیان اینکه رسالت فعالین سیاسی و اجتماعی در شرایط کنونی سنگین است، ادامه داد: در چند ماه گذشته علی رغم همه مشکلات دولت از هیچ خدمتی دریغ نکرده است.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر اضافه کرد: دولت با تدبیر جانانه در مقابل تحریم‌ها ایستادگی کرده است.

  خورشیدی بیان کرد: در سفر هیئت دولت به استان بوشهر بالاترین تخصیص اعتبارات به استان بوشهر داده شد و اعتباری حدود هزار ۷۰۰ میلیارد تومان مصوب شده است.

  وی خاطر نشان کرد: برای ۱۰ شهرستان استان تصمیم بر این شد که از فرمانداران غیر بومی استفاده شود و من شهادت می‌دهم معاون سیاسی فرمانداری دشتی به دلیل کسالت در مرخصی است.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه اعتبارات سمن‌های این شهرستان افزایش یابد، گفت: از ظرفیت‌های هنرمندان استان استفاده می‌شود.مهر

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "نشست با فعالین سیاسی و اجتماعی شهرستان دشتی"