طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ | کد خبر : 9540
 •   به گزارش  «کاکی نیوز» به نقل از ایرنا؛ بهرام عباسی در جمع مسئولان هیات های ورزشی دشتی افزود: با این میزان اعتبار خوابگاه ورزشکاران و جایگاه ویژه ورزشگاه تختی شهر خورموج با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست احداث است ...

  n83304382-73010342

   

  به گزارش  «کاکی نیوز» به نقل از ایرنا؛ بهرام عباسی در جمع مسئولان هیات های ورزشی دشتی افزود: با این میزان اعتبار خوابگاه ورزشکاران و جایگاه ویژه ورزشگاه تختی شهر خورموج با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست احداث است که تا پایان سال تکمیل و آماده بهره برداری خواهد شد.

  وی اضافه کرد: تکمیل سالن ورزشی روستاهای کلل و چاوشی بخش مرکزی دشتی و روستای باغان بخش شنبه و طسوج و زمین چمن شهر کاکی دیگر طرح های در دست اجراست.

  رئیس اداره ورزش و جوانان دشتی بیان کرد: دشتی در زمینه اجرای طرح نشاط اجتماعی از شهرستان های برتر استان بوشهر و در زمینه بخش ورزش نیز جزو پنج شهرستان برتراین استان است.

  وی به مهمترین نیازهای ورزشی شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: احداث خانه کشتی و شطرنج و سالن ورزشی پنج هزار نفری برای برگزاری مسابقات ورزشی از مطالبات جوانان ورزشکار دشتی است که امیدواریم با پیگیری های نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی و فرماندار و مسئولان شهرستان این خواسته جوانان نیز بزودی محقق شود.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "اختصاص ۶۴میلیارد ریال برای پروژه‌های ورزشی دشتی"