طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ | کد خبر : 952
 • به گزارش ایرنا، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهردراین آیین گفت: دردنیای كنونی نقش استراتژیك و راهبردی رسانه ها غیرقابل انكار است. محمد حسین زارع افزود: تا تدوین جایگاه واقعی رسانه درجامعه فاصله زیادی داریم و این ماموریت ...

  همزمان باهفدهم مردادماه سالروز شهید محمود صارمی خبرنگار حبرگزاری جمهوری اسلامی روز سه شنبه درآیینی از خبرنگاران و فعالان حوزه خبر و اطلاع رسانی در بوشهر تجلیل شد.به گزارش ایرنا، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهردراین آیین گفت: دردنیای كنونی نقش استراتژیك و راهبردی رسانه ها غیرقابل انكار است.

  محمد حسین زارع افزود: تا تدوین جایگاه واقعی رسانه درجامعه فاصله زیادی داریم و این ماموریت خبرنگاران است كه بتوانند اهمیت و جایگاه اطلاع رسانی را برای مردم و مسوولان تبیین كنند.

  وی اظهارداشت: هم اكنون استراتژی دنیای استكبار و استعمار از جنگ سخت به جنگ نرم و رسانه ای تغییر كرده است زیرا می داند كه با هزینه كمتر با این شیوه به نتایج بیشتری دست می یابد.

  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر بیان كرد: این قدرت ها با تحقیق و مطالعه به این نتیجه رسیده اند كه باید اولویت خود را بر پایه جنگ نرم متمركز كنند.

  وی اضافه كرد: ما نیز برای مقابله با چنین تهاجمی نیازمند رسانه های قوی و فراگیر هستیم.

  زارع بیان كرد: دست اندركاران رسانه ها و خبرنگاران باید خواص با بصیرت جامعه باشند و دراین راه مسوولیت بیشتری نسبت به دیگر اقشار برعهده دارند.

  وی افزود: افزایش مسوولیت آن ها به این دلیل است كه كسی كه داناتر و آگاه تر است در قبال مردم و جامعه مسوولیتش بیشتر است.

  رییس كل دادگستری استان بوشهر نیز گفت: اطلاع رسانی دقیق و صادقانه نقش مهمی در كاهش آسیب های فردی و اجتماعی دارد.

  حیدر بحرانی افزود: خبرنگاران به عنوان قشری كه مخاطب مستقیم آن ها مردم هستند با تمام حركات و سكنات خود می توانند در شكل گیری رفتارهای اجتماعی تاثیر گذار باشند.

  وی اضافه كرد: حتی شیوه راه رفتن، سخن گفتن و لباس پوشیدن خبرنگار نیز باید به عنوان یك الگوی رفتاری در جامعه شناخته شود.

  رییس كل دادگستری استان بوشهر بیان كرد: خبرنگاران در انجام وظیفه خود باید به قوانین نیز نظر داشته باشند تا نه برای خود و نه دیگران مشكلی ایجاد نكنند.

  وی تاكید كرد: اصل بی طرفی، ولایتمداری و رعایت خطوط قرمز نظام اسلامی از اصولی است كه یك خبرنگار باید رعایت كند.

  بحرانی ادامه داد: خبرنگار باید با بی طرفی كار خود را انجام دهد و با شغل خود به دنبال تامین منافع فرد و یا گروه خاصی نباشد.

  در این آیین از فعالان خبری و خبرنگاران رسانه ای محلی، سراسری و دیجیتال استان بوشهر با اعطای لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل شد.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "فعالان عرصه خبررسانی دربوشهر تجلیل شدند"