طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | کد خبر : 9498
 •   در این دیدار سید اسماعیل جعفری ،رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دشتی  ضمن تبریک هفته معلم  از همکاری و مشارکت آموزش و پرورش در برنامه های هلال احمر تقدیر و تشکر نمودند و بیان داشتند: فرهنگیان سرچشمه و منشأ پیشرفت ...

   
  _DSC0153
  در این دیدار سید اسماعیل جعفری ،رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دشتی  ضمن تبریک هفته معلم  از همکاری و مشارکت آموزش و پرورش در برنامه های هلال احمر تقدیر و تشکر نمودند و بیان داشتند: فرهنگیان سرچشمه و منشأ پیشرفت و هدایت‌گر نسل آینده ‌ساز ایران اسلامی هستند که راه را به ‌سوی فردایی روشن و آرمانی هموار می‌کنند و برای این کار از جان‌ خود مایه می‌گذارند.

  وی افزود:  آموزش وپرورش کاکی  بازوی محکم و یاری دهنده بسیار خوبی برای هلال احمر در اجرای طرح های مختلف آموزشی از جمله طرح دادرس و … می باشد.

  _DSC0142

  در ادامه رئیس آموزش و پرورش منطقه کاکی ضمن تشکر  از حضور کارکنان و رئیس جمعیت  هلال احمر دشتی گفت:  آموزش وپرورش وهلال احمر شهرستان دشتی  همواره در جهت آموزش های امدادی وتربیتی و ترویج فرهنگ خود امدادی در بین دانش آموزان، در کنار هم و یاور یکدیگربوده اند وما در مجموعه آموزش وپرورش از تلاشهای ارزنده این جمعیت تقدیر وتشکر می نمایم وهمواره آماده همکاری با این جمعیت هستیم.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "دیدار رئیس هلال احمرشهرستان دشتی از آموزش و پرورش کاکی به مناسبت هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم"