طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ | کد خبر : 9426
 • رئیس جمهور با بیان اینکه دولت با تمام توان در کنار حقوق‌بگیران ثابت و قشر آسیب‌پذیر خواهد ماند گفت: تورم بیش از ۲۰ درصد بوده ولی توان ما برای افزایش حقوق بیش از این نبوده امیدوارم سال آینده شرایطی مطلوب ...

  رئیس جمهور با بیان اینکه دولت با تمام توان در کنار حقوق‌بگیران ثابت و قشر آسیب‌پذیر خواهد ماند گفت: تورم بیش از ۲۰ درصد بوده ولی توان ما برای افزایش حقوق بیش از این نبوده امیدوارم سال آینده شرایطی مطلوب ایجاد شود.

  به گزارش «خلیج فارس» به نقل از تسنیم؛ حجت الاسلام و المسلین حسن روحانی پیش از ظهر امروز در جمع مردم کنگان در ورزشگاه این شهر با بیان اینکه امید دشمن این بود که مردم را از انقلاب و نظام و اعتقاداتشان جدا کنند اظهار داشت: اما این مردم ما سختی‌های زندگی را پذیرفتند و به دشمنان با صدای بلند پاسخ دادید.

  رئیس جمهور در جمع مردم کنگان: دولت توان افزایش حقوق بیش از 20 درصد را ندارد

  وی با بیان اینکه دولت در این شرایط سخت با تمام توان در کنار ملت خواهد بود افزود: ما به حول و قوه الهی و با تمام توان و با کمک مردم سخت ترین مشکلات را پشت سر می‌گذاریم.

  رئیس جمهور با بیان اینکه دولت با تمام توان و در سختی ها، کنار حقوق بگیران ثابت و قشر آسیب پذیر خواهد ماند بیان کرد: آنها که درآمد متغیر دارند خود را با شرایط تطبیقی می‌دهند و ما در بودجه سال آینده برای آنهایی که درآمد ثابت دارند و برای همه کارمندان و بازنشستگان که شامل پنج میلیون و ۵۰۰ هزار هستند و برای همه کارگران که حدود ۱۴ میلیون نفر هستند تلاش کردیم مقداری از میزان تورم را جبران کنیم.

  وی افزود: تورم بیش از ۲۰ درصد بوده ولی توان ما برای افزایش حقوق بیش از این نبوده امیدوارم سال آینده شرایطی مطلوب ایجاد شود.

  رئیس جمهوری ادامه داد:امسال مردم در مقاطعی مشکلات داشتند و هنوز هم دارند باید همه توان دولت و همه مسئولان در سراسر کشور به گونه باشد تا شب عید مردم بتوانند تا حدی احساس راحتی کنند و از خدا بخواهیم در سال آینده شرایط بهتری داشته باشند.

  روحانی تصریح کرد: در ۳ سال مستمری به بیش از ۴ برابر افزایش دادیم ولی باز می‌دانیم در سختی و فشار هستند برای سال آینده در حد توان افزایش میدهیم.

  وی گفت: با حمایت بانک‌ها و دولت باید شرایطی فراهم شود تا محصولات زراعی و صنعتی با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار گیرد.

  رئیس جمهوری افزود: مسئله بعدی اشتغال جوانان است که باید همه تلاش ها را بکار گیریم تا مشکلات فراروی این قشر برطرف شود.

  وی یادآورشد: وضعیت اشتغال ما در سال ۹۷ خوب بوده ولی شمار بیکاران بیش از سه میلیون است و باید به تلاش خود در زمینه ایجاد فرصت های شغلی جدید ادامه دهیم./خلیج فارس

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "دولت توان افزایش حقوق بیش از ۲۰ درصد را ندارد"