طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | کد خبر : 9423
 •   عبدالله نادری  در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان دشتی با بیان اینکه این اعتبارات از محل های مختلف مصوب شده است، اظهار داشت: مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان پروژه های اثر گذار و تاثیر گذار برای مردم در سطح شهرستان برای ...

  ۲۵۴۸۵۵

   

  عبدالله نادری  در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان دشتی با بیان اینکه این اعتبارات از محل های مختلف مصوب شده است، اظهار داشت: مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان پروژه های اثر گذار و تاثیر گذار برای مردم در سطح شهرستان برای هفته دولت آماده کنند.
  وی افزود: تخصیص اعتبارات نیز بر اساس تاثیر گذاری پروژه ها و پیشرفت آنها خواهد بود و جهت گیری ما در سال آینده تکمیل پروژه های نیمه تمام است.
  نادری بیان کرد: در حوزه اقتصادی و طرح های اشتغال زایی نیز تاکنون ۲۴۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده که بخش از این طرحها در دهه مبارک فجر به بهره برداری رسیده که زمینه اشتغال ۶۰ نفر فراهم کرده است.
  وی یادآور شد: در حوزه سرمایه گذاری نیز تاکنون چندین سرمایه گذاری در حوزه انرژی خورشیدی صورت گرفته است.
  نادری ادامه داد: برای رفع مشکل بیکاری در سطح شهرستان باید به سرمایه گذاری توجه جدی صورت بگیرد.
  فرماندار دشتی خاطر نشان کرد: در حوزه گردشگری نیز اقدامات خوبی در زمینه بومی گردی و و صنایع دستی صورت گرفته که برای ۲۰۰ نفر فرصت شغلی ایجاد شده است.
  وی با تاکید بر اینکه نظارت بر پروژه های عمرانی افزایش می یابد، گفت: ادارات آب شهرستان از هم اکنون نسبت به رفع مشکلات آب اهتمام داشته باشند.
  نادری با توجه به سفر قریب الوقوع ریاست جمهور و هیات دولت به استان بوشهر خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت این سفر در منطقه و جهان ضرورت دارد در جهت ناامید کردن دشمنان استقبال باشکوهی در سطح استان صورت بگیرد .
  وی بیان کرد: قطعا حضور هیات دولت برکات و آثار ارزشمندی برای استان بوشهر به همراه خواهد داشت.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "۱۴۰میلیارد تومان برای پروژه های عمرانی دشتی مصوب شده است"