طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ | کد خبر : 9402
 • به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، عبدالرضا مطاف در نشست مشترک خادمین ساخت و بازسازی حرم های زیارتی اهل بیت (ع) بوشهر که با حضور مسئولین ستاد های بازسازی عتیات عالیات شهرستان ها، شهر ها، بخش ها و ...

  IMG12580270

  به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، عبدالرضا مطاف در نشست مشترک خادمین ساخت و بازسازی حرم های زیارتی اهل بیت (ع) بوشهر که با حضور مسئولین ستاد های بازسازی عتیات عالیات شهرستان ها، شهر ها، بخش ها و روستا های استان در سالن کنفرانس مجتمع فرهنگی خانه معلم منطقه یک بوشهر برگزار شد، اظهار داشت: مردم استان بوشهر عشق و ارادت ویژه ای به اهلبیت (ع) دارند و همواره این موضوع را ثابت کرده اند.

  وی افزود: مردم استان بوشهر با ساخت نیم ضریح خیمه گاه حضرت ابوالفضل العباس (ع)، نیم ضریح خیمه گاه سالار شهیدان امام حسین (ع) و همچنین ساخت نیم ضریح جدید حضرت قاسم بن الحسن (ع) در بین شیعیان جهان دارای جایگاه ویژه ای هستند.

   رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر با بیان اینکه انسان با خدمت به اهلبیت عصمت و طهارت (ع) عیار و ارزش خود را بالا می برد افزود: اهلبیت عصمت و طهارت نبی مکرم اسلام (ص) به نذورات و به خدمت ما نیازی ندارند بلکه آنانی که به نذر و خدمت کردن به این خاندان نیاز دارند ما هستیم و همه ما نیز که به نوکری به این خاندان محتاجیم.

  مطاف در این نشست از برگزاری همایش ملی نشان محبت در استان بوشهر خبر داد و گفت: این همایش روز چهارشنبه (۲۲ اسفند) با حضور حسن پلارک، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور در سالن همایش تالار لیان منطقه یک بوشهر برگزار می شود.

  وی افزود: این همایش با هدف مشارکت خیرین و مسئولین در ساخت حرم های معصومین (ع) و اماکن متبرکه برگزار می شود.

  گفتنی است، که در پایان این نشست از ۴۰ نفر از خادمین ساخت و بازسازی حرم های زیارتی اهل بیت (ع) بوشهر و همچنین صحن های حرم های معصومین (س) که مشارکت ویژه ای داشته اند تجلیل به عمل آمد.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "اختتامیه جشنواره ملی «نشان محبت» در بوشهر برگزار می شود."