طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ | کد خبر : 9395
 •   مسئول اول وآخر طرح نشاط اجتماعی شهرداری، شورای اسلامی شهر است / تذکر می دهم لازم است همه جوانب سنجیده شود. حجت الاسلام محمدی امام جمعه بخش کاکی با اشاره  به پیش بودن سال نو اظهارداست: ایام عیددر پیش است هزاران ...

  ۲۷۸۸۶۸۲

   

  مسئول اول وآخر طرح نشاط اجتماعی شهرداری، شورای اسلامی شهر است / تذکر می دهم لازم است همه جوانب سنجیده شود.
  حجت الاسلام محمدی امام جمعه بخش کاکی با اشاره  به پیش بودن سال نو اظهارداست: ایام عیددر پیش است هزاران خانواده گرفتار وتنگدست از معیشت دراین شهر حضور دارند چه ضرورت دارد در ایام ۱۳ روز برنامه عیدانه ونشاط اجتماعی باشد وبیت المال در برنامه بدون خروجی هزینه شود ورعایت حدود الهی هم که کار مشکلیست / مشکلات شهر را حل کنیم به وضع مردم برسیم/ با این همه برنامه اولویت دار برای توسعه شهراین گونه برنامه ها نباید ابدا در اولویت باشد / تحویل سال بگیرید ؛شیرینی وبسته های عیدانه به نیازمندان بدهید ،از مهمانان نوروزی استقبال کنید؛ ولی ضرورت ندارد تمام نوروز برنامه هزینه بر، بی حاصل اجرا کنید.
  وی با تاکید به اینکه شهرها وشهرداری که سال گذشته این کارها نکرد ونمی کند چه مشکلی وعیبی متوجه او و شهرش شده است و می شود افزود:عیدی بیشتر ، مسافرت نوروزی حداقل برای خانواده کارگران زحمتکش شهرداری که درتمام سال به سختی فعالیت می کنند و هیچ وقت نوروز در کنار خانواده نبودند برنامه ریزی کنید که خداوند امورات شما را بسازد .
  @Kakinews

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "مسئول اول وآخر طرح نشاط اجتماعی شهرداری، شورای اسلامی شهر است"