طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷ | کد خبر : 9392
 • به گزارش کاکی نیوز، عبدالله نادری ظهر یکشنبه در نشست ستاد خدمات سفر شهرستان دشتی با بیان اینکه  با اجرای این طرحها زمینه اشتغال ۳۹ نفر فراهم شده است، اظهار داشت: در سال گذشته اقدامات خوبی توسط ستاد خدمات سفر ...

  به گزارش کاکی نیوز، عبدالله نادری ظهر یکشنبه در نشست ستاد خدمات سفر شهرستان دشتی با بیان اینکه  با اجرای این طرحها زمینه اشتغال ۳۹ نفر فراهم شده است، اظهار داشت: در سال گذشته اقدامات خوبی توسط ستاد خدمات سفر شهرستان صورت گرفت که می طلبد نقاط ضعف احصاء و نسبت به رفع آنها اقدام شود.

  وی به ظرفیت های گردشگری شهرستان اشاره کرد و افزود: ایام نوروز بهترین فرصت برای معرفی شهرستان در حوزه های مختلف است که می طلبد مدیران اهتمام ویژه نیست به این موضوع داشته باشند.

  نادری با اشاره به اینکه چند روستای هدف گردشگری در سطح شهرستان معرفی شدند، یادآور شد: انتظار داریم دهیاران این روستاها مشارکت و همکاری لازم در زمینه تبلیغات و اطلاع رسانی داشته باشند.

  وی تصریح کرد: با توجه به استقبال خوب بانوان و مردم  از جشنواره نان محلی در روستای بحیری تلاش داریم  در ایام نوروز یک کمپ نوروزی و بازارچه در ورودی روستا برای مهمانان نوروزی پیش بینی شود.

  نادری خاطر نشان کرد: دهیاران در ایام نوروز در زمینه گردشگری و ایجاد فرصت های شغلی اهتمام ویژه داشته باشند.

  فرماندار دشتی اضافه کرد: انتظار داریم گشت های مامورین پلیس راه در جاده های شهرستان افزایش یابد تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود.

  وی همچنین بر ضرورت نظارت بر بازار تاکید کرد و گفت: دستگاههای متولی با نظارت بر بازار از کمبودها و اقلام ضروری مردم جلوگیری کنند.

  نادری بر اجرای برنامه های نشاط اجتماعی در ایام نوروز در سطح شهرستان تاکید کرد و یادآور شد: مدیران دستگاه‌های اجرایی لیست کشیک خود را اعلام و نانوایی های کشیک نیز مشخص شوند.

  همچنین با حضور مسئولین اقامتگاه بومی گردی در روستای جبری نیز افتتاح شد./مهر

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "۲۲طرح گردشگری و صنایع دستی در دشتی اجرا شد"