طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ | کد خبر : 939
 • به گزارش سوک، استاندار بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دشمنان نتوانستند پروژه براندازي نظام اسلامي را عملي كنند و اكنون پيگير ناكارآمد نشان دادن نظام هستند تا ما الگوي كشورهايي نشويم كه در آن انقلاب شده است. بنابراين بياني ...

  استاندار بوشهر در نشست خبری با خبرنگاران: 99 درصد رسانه هاي استان قابل احترام هستند و كمتر از يك درصد مشمول آن ادبيات مي شدند كه صلاحيت و مجوز فعاليت ندارند، اما بي انصافي كرده و به هتك حرمت مي پردازند.
  به گزارش سوک، استاندار بوشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دشمنان نتوانستند پروژه براندازي نظام اسلامي را عملي كنند و اكنون پيگير ناكارآمد نشان دادن نظام هستند تا ما الگوي كشورهايي نشويم كه در آن انقلاب شده است. بنابراين بياني كه ديروز وجود داشته، امروز فرق مي كند و بايد همه تلاش خود را براي صيانت نظام از تهديدات دشمن به كار بگيريم.

  وی در ادامه افزود: الان 3 صفحه از رتبه هاي برتري استان در كشور را در اختيار دارم؛ از عملكرد كارگروه اشتغال تا درخشش مديريت امور عشايري و جهاد كشاورزي استان و دانشگاه علوم پزشكي در خصوص كارآفريني. همچنين سرانه عمراني استان در سالجاري به 361 تومان رسيده كه بالاترين در كشور مي باشد. شايد برخي دليل آن را كم جمعيت بودن استان بدانند، اما استان هاي كوچكتر از بوشهر هم هست ولي اين رتبه را كسب نكردند. رسانه ها اين موفقيت ها را هم منعكس كنند.

  جهانبخش در خصوص موضوع حذف فوق العاده بدي آب و هوا از حقوق كارمندان كشوري كه در بوشهر بيشترين اثر را داشت، گفت: يك ماه قبل و زودتر از نمايندگان وارد شدم. البته نمي خواهم سهم خواهي كنم و دست نمايندگان و ديگراني كه اين بحث را دنبال كردند درد نكند.

  وی بیان کرد: در اين خصوص هم به رييس جمهور نامه نوشتم و هم نيم ساعت حضوري با معاون اول وي بحث كردم. بعد از اين هم براي احياي اين فوق العاده پيگيري خواهم كرد.

  استاندار بوشهر ادامه داد: 99 درصد رسانه هاي استان قابل احترام هستند و كمتر از يك درصد مشمول آن ادبيات مي شدند كه صلاحيت و مجوز فعاليت ندارند، اما بي انصافي كرده و به هتك حرمت مي پردازند.

  جهانبخش در اين خصوص گفت: منظورم از بي پدر و مادر مجموعه هايي بود كه يك شبه به وجود آمده و جايگاهي ندارند، حتي آموزش خبرنگاري نديده و هرچه دلشان مي خواهد مي نويسند.

  وی افزود: در آن جلسه از واژه برخي سايت ها استفاده كردم و قرار نبود همه به خودشان بگيرند.

  استاندار بوشهر در ادامه افزود: از آنهايي كه مشمول “برخي ها” نبودند و به خودشان گرفتند عذرخواهي مي كنم، ولي آن بعضي ها هنوز هستند و بي پروا به هتك حرمت افراد و ريختن آبروي مومنين مي پردازند. • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "نشست خبري استاندار با خبرنگاران"