طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ | کد خبر : 9388
 • به گزارش خبرنگار کاکی نیوز، حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه بخش کاکی  در خطبه‌های نماز جمعه کاکی  با اشاره الزامات تحقق توصیه‏ هاى هفتگانه رهبرى در گام دوم انقلاب اظهار داشت:   پیام رهبر معظم انقلاب اسلامى به مناسبت چهلمین ...

  ۲۵۵۲۲۲

  به گزارش خبرنگار کاکی نیوز، حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه بخش کاکی  در خطبه‌های نماز جمعه کاکی  با اشاره الزامات تحقق توصیه‏ هاى هفتگانه رهبرى در گام دوم انقلاب اظهار داشت:   پیام رهبر معظم انقلاب اسلامى به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزى انقلاب و ورود به چهل سال دوم انقلاب و جمهورى اسلامى یک منشور و راهبرد فکرى – عملى و یک بیانیه راهبردى و تاریخ ساز در آغاز «گام دوم انقلاب» است  .
  وی افزود: توصیه‌های هفتگانه رهبری در گام دوم انقلاب‌  نظیر توجه به علم و دانش، معنویت و اخلاق، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزت و توجه به سبک زندگی اسلامی می باشد  که باید نقش راه همه آحاد جامعه اعم از مسئولان و مردم قرار گیرد.
  محمدی با اشاره به ۲۰ جمادی‌الثانی سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و تکریم مقام مادر و هفته زن اظهار داشت: ین بانوی بزرگوار مصداق اکمل مادر و زن شایسته در عالم هستی است و مایه افتخار و مباهات زنان و مادران جامعه اسلامی است که چنین روزی را به عنوان روز زن برگزیده‌اند.
  وی بابیان اهمیت  ساماندهی بازار با حضور همه دستگاه های مرتبط  افزود: گرانی ،عدم قیمت یکسان در بازار  به ویژه کمبود وگرانی مرغ وگوشت فشار مضاعفی بر مردم وارد کرده است از عهده یک سازمان هم بی نمی آید وضروری است کنترل بیشتری صورت گیرد ،زیرا این گونه موارد نه به تحریم ربطی دارد نه به امریکا ،بلکه ناشی  از سوء مدیریت است ومسئولین وظیفه دارند این وضعیت را  تثبیت کنند و به داد فقرا و مردم برسندزیرا مردم در تامین اقلام ضروری مانده اند .
  امام جمعه کاکی با گرامی داشت۸ اسفندروز امور تربیتی و تربیت اسلامی گفت: هشتم اسفندماه سالروز تاسیس نهاد مقدس بدست شهیدان رجایی وباهنر وآغاز هفته تربیت اسلامی است که جادارد از زحمات وتلاشهای معاونت پرورشی وتربیت بدنی آموزش وپرورش وهمه معاونین ومربیان پرورشی مدارس منطقه کاکی  تشکر وقدردانی نمایم  وامیدوارم کماکان توجه به مسائل تربیتی و آموزش سبک زندگی اسلامی دربرنامه مدارس مورد توجه قرارگیرد.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "در نماز جمعه کاکی مطرح شد؛"