طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ | کد خبر : 9385
 • به گزارش کاکی نیوز، ناصر کرمی ظهر دوشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش با اشاره به عملکرد شهرداری‌های استان در مورد هزینه  بند ۳ ماده ۱۳ قانون شوراهای آموزش و پرورش گفت: در این زمینه در سال جاری تاکنون ...

  ۲۸۳۶۲۵۵۵۶۵۴۵۴

  به گزارش کاکی نیوز، ناصر کرمی ظهر دوشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش با اشاره به عملکرد شهرداری‌های استان در مورد هزینه  بند ۳ ماده ۱۳ قانون شوراهای آموزش و پرورش گفت: در این زمینه در سال جاری تاکنون ۱۰ میلیارد و ۵۶۶ میلیون و ۴۴۶ هزار ریال توسط شهرداری ها به مناطق مختلف آموزش و پرورش پرداخت شده است.

  مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: تاکنون شهرداری های خارگ، بوشکان، سیراف، آبدان و چاه مبارک مبلغی بر اساس بند مذکور به آموزش و پرورش پرداخت نکردند.

  وی با اشاره به وجود ۲۴۱ مدرسه تخریبی در استان بوشهر بیان کرد: از این تعداد شماری از مدارس با وجود تخریبی بودن اما کلاس‌ها دائر است اما مدارس تخریبی هم داریم که کلاسی در آن تشکیل نمی‌شود.

  مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در مورد اسکان مسافران نوروزی در مدارس استان بیان کرد: برای اسکان مسافران در نوروز، ۲۲ پایگاه، ۳۹۳ مدرسه، ۲ هزار و ۹۶۶ کلاس درس در نظر گرفته شده و ۵۳۹ همکار فرهنگی هم با ستاد اسکان همکاری دارند.

  کرمی با اشاره به افزایش ۱۵ درصدی تعرفه کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی گفت: هرساله شهرهای بوشهر، گناوه و دیلم میزبان بیشترین مسافران نوروزی هستند اما تعداد کلاس‌ها در این شهرها جوابگوی نیاز ما نیست ضمن اینکه برپایی چادر در مدارس هم به نوبه خود مشکلاتی را به دنبال دارد.

  وی بیان داشت: به منظور اسکان مسافران نوروزی و ارائه خدمات مطلوب به مهمانان، انتظار همکاری همه دستگاه های اجرایی را داریم./مهر

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "۲۹۶۶ کلاس درس استان بوشهر برای اسکان نوروزی"