طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ | کد خبر : 9382
 •     به گزارش کاکی نیوز، عبدالکریم گراوند دوشنبه‌شب در بازدید از ساحل بندر بوشهر اظهار داشت: حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای ساخت و ایجاد مراکز تفریحی و گردشگری امری لازم و ضروری است و از دستگاه‌های ذیربط انتظار داریم همکاری ...

   

   

  ۲۴۸۱۳۳۶به گزارش کاکی نیوز، عبدالکریم گراوند دوشنبه‌شب در بازدید از ساحل بندر بوشهر اظهار داشت: حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای ساخت و ایجاد مراکز تفریحی و گردشگری امری لازم و ضروری است و از دستگاه‌های ذیربط انتظار داریم همکاری لازم را داشته باشند.

  وی خواستار تسهیل‌گری دستگاه‌های ذیربط در ساخت شهربازی استاندارد و هتل پنج ستاره در بندر بوشهر شد و خاطرنشان کرد: از شهرداری و شورای اسلامی بوشهر انتظار داریم شرایط لازم برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری در ساحل بوشهر را فراهم کنند.

  استاندار بوشهر خواستار آمادگی صددرصدی شهرداری بوشهر برای استقبال و پذیرایی از گردشگران نوروزی شد و گفت: شهرداری ضمن شناسایی مشکلات و نقاط ضعف نوروز سال گذشته، امسال آمادگی صددرصدی برای استقبال و پذیرایی از گردشگران داخلی و خارجی را داشته باشد.

  شهردار و رئیس شورای اسلامی بوشهر نیز توضیحات لازم در زمینه آمادگی شهرداری برای استقبال و پذیرایی از گردشگران داخلی و خارجی ارائه کردند./مهر

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "جذب سرمایه‌گذار برای ایجاد مراکز گردشگری و تفریحی در استان بوشهر"