طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ | کد خبر : 9376
 • به گزارش کاکی نیوز در این جلسه حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه بخش کاکی حضورگسترده اقشارمختلف مردم در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه را تجلی پشتوانه مردمی و عظیم نظام دانست و گفت: مردم  در دوران مختلف انقلاب حضوری ...

  ۴۴۵


  به گزارش کاکی نیوز در این جلسه حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه بخش کاکی حضورگسترده اقشارمختلف مردم در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه را تجلی پشتوانه مردمی و عظیم نظام دانست و گفت: مردم  در دوران مختلف انقلاب حضوری پررنگ و تأثیرگذار داشته اند و اقشار مختلف مردم انقلابی و همیشه در صحنه بخش کاکی  آماده حماسه آفرینی مجدد در یوم الله ۲۲ بهمن هستند.

  امام جمعه کاکی تبین عملی اهداف انقلاب اسلامی ونظام را رسالت همه مسئولان دانست واظهارداشت:انقلاب اسلامی یک جریان بود که با مجاهدت امام راحل به پیروزی رسید  .

  وی با تشکر از اجرای برنامه های کاربردی در مدارس وروستا خواستاربرنامه ریزی جهت حضورباشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دربخش کاکی شد.

  در ادامه اسدالله حاجیانی بخشدارکاکی با تشکر از برنامه های بسیارارزنده دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی گفت:تمهیدات لازم جهت حضور  باشکوه مردم در همه اقصی نقاط بخش کاکی  و برگزاری باشکوه راهپیمایی فراهم شده است ودر همه روستا ها وشهرهای کاکی وبادوله مراسم راهپیمایی برگزارمی گردد.

  در ادامه جلسه برنامه ریزی برای راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیماتی برای برگزاری باشکوه راهپیمایی در ساعت ۸ صبح در شهرکاکی از حوزه مقاومت ولی عصر(عج) وشهربادوله از حوزه مقاومت نینوا تا گلزارشهدا  اتخاذ گردید .

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در بخش کاکی"