طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷ | کد خبر : 9352
 •   به گزارش  کاکی نیوز وبه نقل ازروابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی، حمید زارعی اظهار کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۴٠ برنامه شاخص در حوزه های مختلف از سوی این اداره با حضور و ...

   

  ۵۶۶۶۳۲

  به گزارش  کاکی نیوز وبه نقل ازروابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی، حمید زارعی اظهار کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۴٠ برنامه شاخص در حوزه های مختلف از سوی این اداره با حضور و همراهی هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر اجرا می شود .

  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی افزود: اجرای جنگ شادی و موسیقی محلی، جشن انقلاب، نمایشگاه های هنری، دیدار با هنرمندان جانباز انقلاب، اتوبوس نشاط، جشن قصه خوانی بچه های انقلاب، آغاز لیگ برتر کتاب، افتتاح کتابخانه کلاسی و آموزشگاهی، اردوی کتاب و شادی در مناطق عشایری از جمله این برنامه هاست.

  وی اضافه کرد: با تقارن ایام فاطمیه با دهه فجر نیز شب شعر و شروه، نمایشگاه فاطمیه در فرهنگسرا و دبستان سمیه خورموج برگزار می شود.

  زارعی تصریح کرد: از ١۵ بهمن نیز نمایشگاه کتاب در میدان شهید مهدوی خورموج همراه با رونمایی و جشن امضای کتاب های تازه تالیف نویسندگان دشتی دائر خواهد شد.

  وی تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم ارزش های والای این انقلاب را که ثمره مجاهدت های حضرت امام خمینی (ره) و حاصل خون شهدای گرانقدر این دیار است را بیش از پیش گسترش دهیم./

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "اعلام برنامه های فرهنگی و هنری دهه فجر در دشتی"