امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۷ کد خبر: 9349

دومین نشست باشگاه کتاب خوانی ثارالله کاکی با موضوع نشستی با کتاب برگزار شد.

۲۵۵۲

به گزارش  کاکی نیوز وبه نقل روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی، سرپرست نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش کاکی گفت: به همت و تلاش باشگاه کتاب خوانی ثارالله دبستان آسیه کاکی به تسهیلگری صدیقه قادری دومین نشست کتاب خوانی این باشگاه با حضور اعضاء برگزار شد.

عبدالرضا نصیری افزود: هدف اصلی این نمایندگی و باشگاه های کتاب خوانی بخش کاکی ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، خصوصا در جمع دانش آموزان است که بحمدالله روز به روز شاهد انجام برنامه های فرهنگی با نشاطی با این موضوع هستیم.

وی اضافه کرد: صمیمانه از همکاری و تلاش های صدیقه قادری تقدیر و تشکر می کنم و از همه باشگاه های کتاب خوانی می خواهم که در انجام این مهم آن هم شکوفا کردن فرهنگ مطالعه و ترویج کتاب و کتاب خوانی در بخش کاکی همکاری کنند.

نصیری ادامه داد: از مهمترین عوامل در موضوع ارتقای سطح علم و دانش در جامعه، فرهنگ مطالعه کتاب است  که امیدوارم همه اقشار جامعه، خصوصا مسوولین محترم نگاه ویژه تری به این موضوع ارزشمند و بسیار با اهمیت داشته باشند.

وی تصریح کرد: در ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی پس از خانواده، نظام آموزشی یا مکاتب دشوارترین وظیفه و مسوولیت بر عهده دارند که همین رونق و فعالیت روز افزون باشگاه های کتاب خوانی می تواند نقش بسزایی در به ثمر نشستن آن داشته باشد

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها