امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ کد خبر: 9345

جشن کاروان نشاط و امید انقلاب در دبستان طالقانی روستای سرمک شهرستان دشتی برگزار شد.

۵۶۶۲۲ 

به گزارش  کاکی نیوز وبه نقل ازروابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی در جشن کاروان نشاط و امید انقلاب که روز گذشته در دبستان طالقانی روستای سرمک دشتی برگزار شد، گفت: برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری در روستاها نوعی خدمت به جامعه روستایی است و باید برای افزایش آن تلاش بیشتری کرد.

حمید زارعی افزود: انقلاب اسلامی در عمر چهل ساله خود تهدیدها و فرصت های زیادی پیش روی خود دیده است و یکى از بهترین راهکار جهت خنثى ‏سازى تهدیدات، استفاده مناسب از فرصت‏ها است.

یکى از بهترین فرصت‏ها جهت زنده نگه داشتن و انتقال مفاهیم انقلاب اسلامى، بزرگداشت ایام الله دهه فجر با برنامه های شاد و فرهنگی مى‏ باشد.

وی ادامه داد: دهه فجر، سرآغاز طلوع اسلام، خاستگاه ارزش هاى اسلامى، مقطع رهایى ملت ایران و بخشى از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.

بخشدار شنبه و طسوج نیز بیان داشت: ملت شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی طی چهل سال گذشته با اتحاد و همدلی دست در دست هم و لبیک به ندای رهبر انقلاب اسلامی در مقابل توطئه‌های مختلفی که دشمنان طی این سال‌ها علیه ما چیده اند ایستادگی و مقاومت کردند .

رضا مقاتلی اضافه کرد: سه عنصر اصلی رهبری و اقتدار بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی و دین مداری مردم در پیروزی انقلاب اسلامی نقش داشت و اکنون دشمن به دنبال ضربه زدن به این سه رکن است که موفق نخواهند شد.

وی با اشاره به اهداف کاروان نشاط و امید انقلاب تصریح کرد: اجرای طرح کاروان نشاط و امید ویژه روستاهای استان بوشهر به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به منظور ایجاد روحیه سالم و نشاط اجتماعی در بین کودکان، نوجوانان و همچنین خانواده‌هاست.

مقاتلی افزود: از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خورموج و گروه های هنری و همکاری شبکه بهداشت و درمان و بهزیستی شهرستان در استقرار اکیپ پزشکی و فنی و حرفه ای و آموزش و پرورش شهرستان دشتی در ایاب و ذهاب گروه های هنری تشکر می کنم.

اجرای نمایش طنز توسط گروه نمایش تیک تاک، موسیقی محلی گروه بیرمی، نمایش عروسکی گروه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خورموج، نقالی سیده نگار بهرسی و قصه گویی گلستانه و اجرای مسابقه و اهدای جوایز از برنامه های این جشن بود./

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها