طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ | کد خبر : 9329
 • عبدالله نادری صبح شنبه در جمع دانش آموزان عشایر ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: به حمد الله به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات ارزشمندی در سطح جامعه شاهد هستیم که خدمت به جامعه عشایری یکی ...

  عبدالله نادری صبح شنبه در جمع دانش آموزان عشایر ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: به حمد الله به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات ارزشمندی در سطح جامعه شاهد هستیم که خدمت به جامعه عشایری یکی از آنها می باشد.
  وی با بیان اینکه در همه زمینه ها ما به خودکفایی رسیده ایم ،افزود: علی رغم همه توطئه ها و دسیسه های دشمنان ولی ما روی پای خود ایستاده ایم و انقلاب اسلامی با سربلندی به راه خود ادامه می دهد.
  نادری اضافه کرد: به فرموده مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی با نام خمینی می شناسند و بدون نام خمینی شناخته شده نیست.
  نماینده ولی فقیه در اداره کل امور عشایر استان بوشهر نیز گفت: در کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر استان بوشهر ۲۰۰ برنامه در مناطق روستایی و عشایری برگزار می شود.
  حجت الاسلام هاشمی افزود: نواختن زنگ انقلاب در مناطق عشایری یکی از مهمترین برنامه ها بوده است.
  وی ادامه داد: دشمنان از همه ابزارها و فشارها استفاده کردند تا انقلاب اسلامی نتواند جشن چهل سالگی را بگیرد ولی به حمد الله با وحدت، تلاش مسئولین و رهبری پیامبر گونه مقام معظم رهبری تمام نقشه های آنان نقش بر آب شده است.
  همچنین با حضور مسئولین ۱۳کیلومتر جاده بین مزارع در دشتی افتتاح شد
  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دشتی گفت: در دومین روز از دهه فجر ۱۳ کیلومتر جاده بین مزارع با اعتبار شش میلیارد ریال با حضور مسئولین به بهره برداری رسید.
  شیر علی بهادری اظهار داشت: این پروژه در روستای لاور شرقی از توابع بخش مرکزی و دشت پلنگ از توابع بخش شنبه و طسوج اجرا شده است.
  وی به ظرفیت های بخش کشاورزی شهرستان اشاره کرد و افزود: سالانه ۶۰۰ میلیون قطعه نشاء در شهرستان دشتی تولید می شود و در این زمینه رتبه خوبی به خود اختصاص داده است.
  بهادری با بیان اینکه ۸۵هکتار سطح زیر کشت کنار در سطح شهرستان وجود دارد، ادامه داد: سالانه ۸۰۰ تن کنار در این شهرستان تولید می شود .
  وی همچنین از تولید سالانه ۲۰۰ هزار تن گوجه فرنگی خارج از فصل در شهرستان دشتی خبر داد./پرتال فرمانداری دشتی

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "۹۵۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی در دشتی افتتاح و اجرا می شود"