طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷ | کد خبر : 9326
 • دراین نشست حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه بخش کاکی با اشاره اهمیت تشکیل مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر گفت:مجمع بر اساس اصل ۸ قانون اساسی ودرجهت توصیه به خیر تشکیل شده است و در قالب ۳ محور ...

  ۲۳۲۱
  دراین نشست حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه بخش کاکی با اشاره اهمیت تشکیل مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر گفت:مجمع بر اساس اصل ۸ قانون اساسی ودرجهت توصیه به خیر تشکیل شده است و در قالب ۳ محور مردم به مردم ،مردم به دولت ودولت به مردم فعالیت می نماید.
  وی افزود: امر به معرف و نهی از منکر از واجبات بزرگ  الهی است که باید در جامعه ترویج شود و مجمع در کنار سیستم اداری ودولت مطالبات مردم را پیگیری می کند .
  امام جمعه کاکی خواستار تدوین یک نقشه  راه وتشکیل شبکه یاران معروف دربخش شد وتاکید:  در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرارداریم وضروری  گفتمان امام راحل(ره)ومقام معظم رهبری درجامعه ترویج گردد ،زیرا تنها راه نجات کشور از توطئه دشمنان این گفتمان می باشد وباید قدردان این نعمت بزرگ باشیم.
  درادامه سید شهریارامامیان مسئول مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر بخش کاکی  گفت: فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه وظیفه همگانی است وهمه باید برای تحقق آن بکوشند.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "جلسه مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر کاکی"