طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷ | کد خبر : 9288
 • عزیز بردستانی رئیس آموزش وپرورش منطقه کاکی با بیان اینکه اعزام کاروان راهیان نور یادآوری و نشر فرهنگ ایثار و شهادت است گفت: اعزام دانش آموزان در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی می‌تواند در راستای سیاست‌های حفظ و ...

  ۰۱۲۳۲

  عزیز بردستانی رئیس آموزش وپرورش منطقه کاکی با بیان اینکه اعزام کاروان راهیان نور یادآوری و نشر فرهنگ ایثار و شهادت است گفت: اعزام دانش آموزان در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی می‌تواند در راستای سیاست‌های حفظ و نشر آثار دفاع مقدس و یادآوری خاطره‌ شهدا و ایثارگران می تواند در انتقال فرهنگ شهادت به دانش آموزان تاثیر فراوانی داشته باشد.
  وی افزود: تعداد ۸۰ نفر اعم از دانش آموز در این اردوبه مدت سه روز از مناطق عملیاتی جنوب بازدید می‌کنند و از نزدیک با رشادت‌ها و جانفشانی های رزمندگان اسلام آشنا می شوند.

  بردستانی  با بیان اینکه اردوهای راهیان نور نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان دارد، افزود: آشنایی با رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحمیلی، بازخوانی وصیت نامه ها و خاطرات شهدا و چگونگی انجام عملیات های این دوران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه از اهداف اصلی اعزام کاروان های راهیان نور است.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزان کاکی"