طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ | کد خبر : 9278
 •  به گزارش کاکی نیوز عبدالله نادری در جلسه شورای اداری شهرستان دشتی به مسئله مهم نماز اشاره کرد و اظهار داشت: مدیران باید اهتمام ویژه ای به این موضوع داشته باشند و با برنامه ریزی های صورت گرفته تلاش داریم ...

   به گزارش کاکی نیوز عبدالله نادری در جلسه شورای اداری شهرستان دشتی به مسئله مهم نماز اشاره کرد و اظهار داشت: مدیران باید اهتمام ویژه ای به این موضوع داشته باشند و با برنامه ریزی های صورت گرفته تلاش داریم تا پایان سال اجلاس نماز را در شهرستان با مشارکت دستگاههای اجرایی برگزار کنیم.
  وی به اهداف این اجلاس اشاره و افزود: این اجلاس با هدف تجلیل و شناخت نقاط قوت و ضعف دستگاههای اجرایی در عرصه اقامه نماز برگزار می شود.
  نادری ادامه داد: مدیران دستگاههای مربوطه مسائل و مشکلات نمازخانه های بین راهی در سطح شهرستان بررسی و نسبت به رفع آنها اقدام کنند.
  وی بر ضرورت جانمایی فضای مناسب برای اقامه نماز در پروژه های جدید اعم از خدماتی، آموزشی، بهداشتی و غیره تاکید کرد و یادآور شد: با توجه به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران قرار داریم دشمنان تلاش داریم نگذارند جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب برگزار شود و دائم در حال توطئه و دسیسه هستند.
  نادری یادآور شد: درهمین راستا ضرورت دارد دستگاههای اجرایی اهتمام ویژه ای نسبت به برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب داشته باشند و خدمات نظام به نحو شایسته برای مردم و نسل جوان انعکاس داده شود.
  وی با بیان اینکه نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در سطح شهرستان برپا می شود، گفت: تجلیل از مبارزین انقلاب، اقشار مختلف جامعه، فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران یکی دیگر از برنامه ها در سطح شهرستان است.
  فرماندار دشتی با تاکید بر اینکه مدیران پاسخگو عملکرد خود باشند و نسبت به رفع ابهامات صورت گرفته در فضای مجازی اقدام کنند، اضافه کرد: مهمترین موضوعی که مدیران باید به آن توجه داشته باشند بحث اشتغال و سرمایه گذاری است .
  نادری خاطر نشان کرد: واحدهای اقتصادی که تسهیلات دریافت کردند باید بر آنها نظارت صورت بگیرد تا انحرافی در آن صورت  نگیرد.
  وی با بیان اینکه نظارت بر بازار تشدید شود، گفت: اقلام مورد نیاز مردم نباید در بازار با کمبود مواجه شود.
  نادری همچنین از تلاشهای مجموعه شورای آموزش و پرورش شهرستان و منطقه کاکی تقدیر کرد و اظهار داشت: هدف شورا کمک به اهداف تربیتی دانش آموزان با کمک مردم و مسئولین است./پرتال فرمانداری دشتی

     ۱۳۹۷/۱۱/۱ ۱۱:۲۰        

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "اجلاس نماز در شهرستان دشتی برگزار می شود."