امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۷ کد خبر: 9276
فرماندار شهرستان دشتی:

مطبوعات نقش مهمی در رشد و ارتقای فرهنگی، سیاسی و اجتماعی ملت ها و نظارت، نقد و بهبود عملکرد دولت ها دارند.

۱۴۲۵۰

به گزارش کاکی نیوز   فرماندار دشتی در نشست با مدیر عامل خانه مطبوعات کشور و اصحاب رسانه دشتی که با موضوع تشکیل نمایندگی خانه مطبوعات در دشتی برگزار شد، گفت: خانه مطبوعات اتاق فکری برای راهبری مطبوعات است و رسانه ها در امید آفرینی و ایجاد اعتماد می توانند کمک بزرگی برای مسئولان باشند.

عبدالله نادری افزود: مطبوعات نقش مهمی در رشد و ارتقای فرهنگی، سیاسی و اجتماعی ملت ها و نظارت، نقد و بهبود عملکرد دولت ها دارند.

وی اضافه کرد: نقش عمده نشریات محلی به عنوان بازتاب ‌دهنده رویدادها و مشکلات منطقه‌ای در جهت ‌دهی نیروها و برنامه‌ریزی‌ برای رفع نارسایی‌ها و توسعه کشور  بر کسی پوشیده نیست.

نادری ادامه داد: جای خوشحالی و افتخار است که یک هم استانی مدیر عامل خانه مطبوعات کشور است و یک فرصت و ظرفیت بزرگ برای جامعه فرهنگی و رسانه ای استان است.

وی با قدردانی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی در برگزاری این نشست و اهتمام در تشکیل خانه مطبوعات در دشتی تصریح کرد: تاکنون نشست های مختلفی با خبرنگاران داشته ام و برای تشکیل خانه مطبوعات نیز آمادگی کامل جهت حمایت و مساعدت داریم./روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی،

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها