امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۷ کد خبر: 9273
مدیر عامل خانه مطبوعات کشور:

تمرکز بر نشریات محلی و تقویت آن ها جزو وظایف اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است چون سبب توسعه فرهنگ و حتی اقتصاد می شوند.

۲۲۲۲۱۱

به کاکی نیوز وبه نقل  گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی، مازیار هوشمند شب گذشته در نشست با اصحاب رسانه شهرستان دشتی که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: مطبوعات و رسانه‌های کشور، از جمله مطبوعات و مراکز خبری استانی به عنوان یکی از مؤثرترین عوامل رشد فرهنگ عمومی کشور نقشی اساسی در جهت تحقق اهداف مقدس انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام (ره) و مقام معظم رهبری و اشاعه ارزش های انقلابی و تنویر افکار عمومی ایفا می‌کنند.

مدیر عامل خانه مطبوعات کشور افزود: از اهتمام فرماندار دشتی در توجه به خبرنگاران تشکر می کنم و به شکل رسمی اولین شهرستانی است که حضور پیدا می کنم و به تشکیل خانه مطبوعات در این شهرستان کمک می کنیم.

وی اضافه کرد: در دشتی ٢ رسانه مجوز دار وجود دارد و ٣ تا نیز در نوبت اخذ مجوز است و بر اساس بخش نامه برای تشکیل نمایندگی خانه مطبوعات در شهرستان ها باید حداقل ٢٠ نفر در خانه مطبوعات عضو باشند.

رییس خانه مطبوعات استان بوشهر ادامه داد: در خانه مطبوعات استان این آمادگی را داریم که شرایط ایجاد نمایندگی تسهیل کنیم و هم چنین به زودی مدرسی جهت کلاس های خبرنگاری اعزام می کنیم.

هوشمند تصریح کرد: تمرکز بر نشریات محلی و تقویت آن ها جزو وظایف اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است چون سبب توسعه فرهنگ و حتی اقتصاد می شوند.

وی با برشمردن رسانه های مکتوب و برخط استان یادآور شد: ١٠٢ رسانه فعال در سطح استان فعالیت می کنند که سهم رسانه های مکتوب ۵٨ و بقیه رسانه های غیر مکتوب است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی نیز با تقدیر از حمایت فرماندار از خبرنگاران و حضور و اهتمام مدیر عامل خانه مطبوعات کشور اظهار کرد: خانه مطبوعات و رسانه ها برای تحرک بخشیدن به جامعه برای مشارکت در توسعه و ایجاد همگرایی نقش مهمی بر عهده دارند .

حمید زارعی افزود: از اصحاب رسانه دشتی درخواست دارم تا با حضور پررنگ در تشکیل خانه مطبوعات، این اداره را در مهمترین گام ساماندهی حوزه مطبوعات یاری دهند./

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها