طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ | کد خبر : 9270
 • به گزارش کاکی نیوز وبه نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی، حجت الاسلام محمد محمدی امروز در خطبه های نماز جمعه شهر کاکی، اظهار داشت:  ولی امر مسلمین جهان  با بهره‏‌گیری از دیپلماسی عمومی تلاش می‏‌کنند با ارتباط مستقیم ...

  ۸۸۹۹۹

  به گزارش کاکی نیوز وبه نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی، حجت الاسلام محمد محمدی امروز در خطبه های نماز جمعه شهر کاکی، اظهار داشت:  ولی امر مسلمین جهان  با بهره‏‌گیری از دیپلماسی عمومی تلاش می‏‌کنند با ارتباط مستقیم به جوانان دنیا نشان دهد  اسلام نه‏‌تنها دین ترور نیست بلکه دین صلح و دوستی است.

  امام جمعه کاکی با بیان اینکه مرگ بر آمریکا همچنان محکم و مقتدارنه شعار اصلی نظام و ملت مجاهد است، ابراز کرد: عواملی همچون منافع استعمارى نظام لیبرال دمکراسى، روحیه استکبارى و خوى برترى طلبانه، شکست‏ هاى پى درپى در مقابل تمدن اسلامى‏ و ماهیت ضداستکبارى انقلاب اسلامى باعث عناد و دشمنی امریکا نسبت به نظام است.

  وی گفت: ملت ایران تجارب ارزشمندی در زمینه تبدیل تهدید و تحریم دشمن به فرصت را دارد که نمونه‌های آن را مى توان در زمینه‏‌هاى مختلف از جمله دستاوردهاى دفاعى‏، قدرت بازدارندگى و توان موشکى‏، دستاوردهاى هسته اى‏، طراحى و ساخت بزرگترین پروژهاى نفتى وگازى در پارس جنوبى و… مشاهده کرد.

  محمدی بیان کرد: استحکام و نشاط انقلاب در چهل سالگی بیانگر رشد و شادابی نظام جمهوری اسلامی و شکست توطئه‌های دشمنان است.

  امام جمعه کاکی با اشاره به ضرورت ایجاد نمایشگاه‌ها تحلیلی، میزگردها و تریبون‌های آزاد گفت: مدت‌هاست شورای راهبردی و ستاد برگزاری مراسم‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  در بخش کاکی تشکیل شده است و برنامه ریزی خوبی شده است.

  حجت الاسلام محمدی عنوان کرد: بازداشت مجری شبکه پرس تی وی تناقض آشکار مدعیان دروغین آزادی بیان در آمریکا است.

  امام جمعه کاکی با اشاره به توطئه های جدید آمریکا جهت مهار قدرت ایران گفت: در چهارچوب همین راهبرد آمریکایی است که در روزهای اخیر شاهد شدت پیدا کردن انتشار اخبار جعلی از جمله ورشکستگی بانک‌ها و حتی فرار برخی مسؤولان اقتصادی از کشور هستیم که پیش بینی می شود که به مرور زمان و در طول هفته های آتی بر حجم و تنوع آنها افزوده شود.

  وی افزود: همزمان با شروع جنگ روانی دشمن برخی تحرکات و اظهار نظر های مشکوک مطرح شده از سوی برخی عناصر داخلی نشان از بازی کردن آنها در پازل دشمن برای عصبانی کردن مردم دارد.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "نیم نگاهی به خطبه های نماز جمعه شهرکاکی"