طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ | کد خبر : 9263
 •   سید کمال الدین شهریاری روز سه شنبه در نشست با کارکنان فنی و حرفه ای استان بوشهر افزود: تربیت نیروی ماهر ومتخصص با توسعه آموزش های مهارتی در بخش فنی و حرفه ای رقم می خورد. وی بیان کرد: هرم نیروی ...

   

  ۶۵۸۴سید کمال الدین شهریاری روز سه شنبه در نشست با کارکنان فنی و حرفه ای استان بوشهر افزود: تربیت نیروی ماهر ومتخصص با توسعه آموزش های مهارتی در بخش فنی و حرفه ای رقم می خورد.
  وی بیان کرد: هرم نیروی انسانی در کشور بر اساس نیاز بازار کار آموزش داده نشده و با توجه به خلا نیروی ماهر و آموزش دیده در کشور، توسعه آموزش های فنی و حرفه ای را دو چندان کرده است.
  نماینده دشتی و تنگستان در مجلس اظهار داشت: امروز نیروی فارغ التحصیل دانشگاهی از استاد کار مهارتی در کشور بیشتر است در این ارتباط با برنامه ریزی منسجم و هدفمند و تعامل مثبت دانشگاه و مراکز آموزش فنی و حرفه ای باید گامی مهم در راستای تربیت نیروی ماهر برداشته شود.
  شهریاری یادآور شد: مراکز فنی و حرفه ای هدفگیری مناسبی برای توسعه اشتغال پایدار در جامعه دارند و از این طریق نیروی کار ماهر می تواند نیاز بازار کار را برطرف کند.
  وی تاکید کرد: همه کارگران شاغل در صنایع و اصناف باید پروانه مهارت فنی و حرفه ای داشته باشند تا با تربیت نیروی ماهر و کارآمد در مراکز آموزش فنی و حرفه ای هزینه های جاری برای کارفرمایان و محیط های کاری کاهش چشمگیری به دنبال دارد.
  نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورا ی اسلامی گفت: همه شرکت های مستقر در استان بوشهر باید نیروی خود را از مراکز آموزش فنی و حرفه ای تامین کنند و در این ارتباط کارخانه آهک خورموج ۱۸۰نفر نیروی مورد نیاز این صنعت را از نیروی های آموزش دیده مراکز آموزش فنی و حرفه ای دشتی و تنگستان تامین می شود.
  مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: درقالب تفاهم نامه آموزشی با نیروگاه اتمی بوشهر بیش از یکهزار و ۲۰۰ نفر آموزش های مهارتی را در استان بوشهر فرا گرفته و با پیگیری های مستمر ۲۰۰ نفر از این افراد در پروژه های نیروگاه مشغول به کار هستند.
  عبدالمجید دوراهکی افزود: نگاه مثبت مسئولان به آموزش های فنی و حرفه ای این مهارت ها را به دورن خانواده ها می برد و مهارت آموزی را در دل جامعه توسعه می دهد.
  وی گفت: برای توسعه آموزش های مهارتی امسال چهار میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز و تعمیر کارگاه های آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دشتی اختصاص یافت و با توجه به وسعت و پراکندگی این شهرستان توسعه امکانات مهارت آموزی ضروری است.
  دوراهکی افزود: در سال جاری تاکنون سه هزار نفر در شهرستان دشتی مهارت های فنی و حرفه ای را فرا گرفتند.
  مدیرکل فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: برای توسعه عدالت آموزشی در بخش کاکی و دلوار تا پایان سال مراکز آموزش فنی و حرفه ای سیار برپا می شود.مهر

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "نشست دکتر شهریاری با کارکنان فنی و حرفه ای استان بوشهر"