طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ | کد خبر : 9253
 • به گزارش کاکی نیوز وبه نقل از مهر عبدالله نادری صبح پنجشنبه در بررسی مسائل و مشکلات روستاهای مسیله ازتوابع بخش کاکی با اشاره به شرایط کنونی کشور اظهار داشت: دشمنان با طراحی و توطئه تلاش دارند مانع پیشرفت کشور ...

  به گزارش کاکی نیوز وبه نقل از مهر عبدالله نادری صبح پنجشنبه در بررسی مسائل و مشکلات روستاهای مسیله ازتوابع بخش کاکی با اشاره به شرایط کنونی کشور اظهار داشت: دشمنان با طراحی و توطئه تلاش دارند مانع پیشرفت کشور شوند و در همین راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند.

  وی افزود: در شرایطی که ما در جنگ اقتصادی هستیم تنها عامل که باعث پیشرفت کشور و رفع توطئه های دشمنان می شود وحدت، همدلی و اتحاد بین مردم و مسئولین است.

  نادری ادامه داد: دشمنان تلاش دارند بین مردم و مسئولین فاصله ایجاد کنند و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نارکارآمد جلوه دهند و مردم را نسبت به آینده ناامید کنند.

  وی بر ضرورت توجه به سرمایه گذاری در سطح شهرستان تاکید کرد و ادامه داد: ظرفیت های خوبی در سطح شهرستان وجود دارد که می طلبد جوانان از این ظرفیت در جهت ایجاد فضای کسب و کار استفاده کنند.

  فرماندار دشتی با بیان اینکه تاکنون در سطح شهرستان برای ۹۰۰ نفر شغل ایجاد شده است، گفت: در جهت ایجاد فضای کسب و کار در سطح شهرستان تاکنون ۲۴۰ میلیارد ریال تسهیلات به طرح‌های اشتغال زا و اقتصادی پرداخت شده است.

  وی ادامه داد: در جلسات کارگروه اقتصاد مقاومتی تلاش داریم موانع طرح های اقتصادی در روستاهای مسیله برطرف کنیم.

  نادری یادآور شد: همه مسئولین وظیفه دارند در جهت رفع مشکلات مردم گام بردارند و در همین راستا باید از همه فرصت ها به نحو مطلوب استفاده کرد.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "بازدید فرماندارشهرستان دستی از روستاهای حاشیه رودخانه مند"