طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ | کد خبر : 9241
 • در این جلسه حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه بخش کاکی با تشکر از تشکیل جلسه ستاد اظهار داشت:  ترویج وگسترش ارزشها و باورهای اسلامی و دینی جهت مشارکت مردم  در کارهای بازسازی ،فرهنگی و...از وظایف ستاد عتبات می باشد ...

  image_2019_1_14-13_4_33_359_y8l

  در این جلسه حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه بخش کاکی با تشکر از تشکیل جلسه ستاد اظهار داشت:  ترویج وگسترش ارزشها و باورهای اسلامی و دینی جهت مشارکت مردم  در کارهای بازسازی ،فرهنگی و…از وظایف ستاد عتبات می باشد وهمه اعضای ستاد که با عشق وعلاقه به ائمه معصومین (ع) خالصانه گام برمی دارند از این فرصت گرانبها برای  خدمت گذاری در درگاه ائمه نهایت تلاش خود بنمایند.

  امام جمعه کاکی در ادامه با تاکید بر استفاده حداکثری از توانمندی های بخش کاکی افزود: مشخص بودن اهداف ستاد و اطلاع رسانی آن، یکی از وظایف ستاد است تا مردم با آگاهی بیشتر در این حوزه مشارکت داشته باشند .

  در ادامه غلامعلی جمالی حاجیانی  مدیر ستاد عتبات عالیات  کاکی  با تقدیر از پذیرش مسئولیت  خدمتگزاری اهل بیت (ع) توسط اعضای ستاد عتبات بخش کاکی گفت: از عنایات خداوند متعال به ما این است که ما را دوستدار و وابسته اهل بیت قرار داده است وخداوند را شاکریم که به ما فرصت خدمت در این جایگاه ارزشمند ومعنوی را فراهم نمود ،لذا تلاش خواهیم با بهره گیری از همه ظرفیت های بخش از فرصتی که به منظور خدمت رسانی به اهل بیت عصمت و طهارت فراهم شده به درستی استفاده کرد و کاری کنیم که مردم نیز در این امر سهیم شوند.

  در ادامه  حمزه دربندی جانشین ستاد عتبات عالیات شهرستان دشتی گفت: وظیفه ما  در ستاد عتبات بهره گیری از همه توان وپتانسیل شهرستان جهت ترویج فرهنگ حسینی است  لازم است با مشارکت وهمدلی وتقسیم کار، باافزایش انگیزه و جلب مشارکت همه مردم، در راستای اثربخشی  وخدمت گذاری اهل بیت عصمت وطهارت (ع )بکوشیم.

  در ادامه با معرفی اعضای ستاد عتبات عالیات بخش کاکی ،سرکارخانم بهمنی به عنوان مسئول واحد خواهران ستاد بخش کاکی معرفی واعضاء بر لزوم فعال نمودن ستاد بازسازی عتبات عالیات بخش ؛شناسایی خیرین وظرفیت های بخش ،استفاده از ظرفیت  مساجد، ،حوزه ها وپایگاههای مقاومت ،انجام کارها به صورت تشکیلاتی ،شناسایی نیروهای تخصصی وفنی جهت خدمت در بازسازی عتبات  و تلاش بیشتر جهت  شناسایی وشفافیت امور و فعالیتهای ستاد تاکیدنمودند.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "ستاد بازسازی عتبات عالیات بخش کاکی تشکیل جلسه داد."