طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ | کد خبر : 9222
 •   در این نشست  حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه ورئیس شورای فرهنگ عمومی بخش کاکی با بیان اهمیت فرهنگ عمومی گفت:فرهنگ عمومی یک موضوع بسیار مهم در جامعه است و آن را می توان به عنوان زیربنای همه ی فعالیت ...

   

  image_2019_1_7-11_52_46_338_xKF

  در این نشست  حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه ورئیس شورای فرهنگ عمومی بخش کاکی با بیان اهمیت فرهنگ عمومی گفت:فرهنگ عمومی یک موضوع بسیار مهم در جامعه است و آن را می توان به عنوان زیربنای همه ی فعالیت های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی یک جامعه نام برد.

  وی با تاکید بر پیگیری مصوبات قبلی مراسم ختم اظهارداشت:  با بررسی های صورت گرفته ومراجعات مکرر مردمی در این زمینه ، بار مالی که در ایام ختم بر دوش بسیاری از خانواده ها است بسیار زیاد بوده و موجب می شود خانواده ها برای گرفتن مراسم ختم عزیزان خود دچار مشکل اساسی شوند، لذا پیشنهاد می شود شورای فرهنگ عمومی زمان مجالس ختم با همکاری با نیان مساجدرا کاهش دهد.

  امام جمعه بخش کاکی با تشکر از برنامه اجراءشده در هفته کتاب دربخش کاکی وبا تاکید برادامه برنامه کاروان یارمهربان افزود: برای حضوری موفق در جشنواره پایتخت کتاب ایران  لازم است همه  فعالیت ها  اجراشده جمع بندی ومستندات برای  دبیرخانه جشنواره ارسال گردد.

  حجت الاسلام محمدی در ادامه به نقش دوبیتی های بزرگترین شاعر جنوب ایران فایز دشتی اشاره نمود وتاکید کرد: تشکیل انجمن علمی وادبی فایز شناسی، ساخت  یادمان فایز در کنار مسجد و مکتب خانه فایز واجداد وی در کردوان علیا زادگاه فایز دشتی  باید مورد توجه جدی قرارگیرد .

  در ادامه مصوب شد ،پیگیری وساخت بنای آرامگاه فایز دشتی در نجف اشرف ،نصب تابلو وتندیس در روستای کردوان علیا توسط دهیار روستا  با همکاری بخشدار در دستور کار قرارگیرد و برنامه ریزی لازم جهت برگزاری نشست یک روز با فایز در ماههای آینده در محل مسجد فایز با همکاری دهیاریهای دهستان کبگان صورت گیرد و کمیته درون مجموعه ای شورای فرهنگ عمومی جهت ساماندهی و مدیریت برنامه های فرهنگی.هنری.مذهبی شهر که جنبه فرهنگ عمومی آن بر عهده این شوراست، تشکیل گردد

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "شورای فرهنگ عمومی بخش کاکی برگزار شد"