طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ | کد خبر : 9211
 • آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های امروز نماز جمعه بوشهر به آغاز سال جدید میلادی اشاره کرد و اظهار داشت:صلح، مهربانی و عدالت از مهمترین آموزه‌های حضرت عیسی (ع) است. امام جمعه بوشهر به تلاش‌های دشمن در عرصه تهاجم فرهنگی اشاره ...

  ۲۷۱۹۹۵۵

  آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های امروز نماز جمعه بوشهر به آغاز سال جدید میلادی اشاره کرد و اظهار داشت:صلح، مهربانی و عدالت از مهمترین آموزه‌های حضرت عیسی (ع) است.

  امام جمعه بوشهر به تلاش‌های دشمن در عرصه تهاجم فرهنگی اشاره کرد و ادامه داد: مدیریت جامع فرهنگی در جامعه یک ضرورت است که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بر این موضوع تاکید دارند.

  وی با تاکید بر اجرای برنامه‌ها بر اساس سند چشم انداز فرهنگی مدیریت جامع فرهنگی خاطرنشان کرد: دشمنان با شیوه‌های مختلف تهاجم فرهنگی را در دستور کار دارند که با درایت رهبر معظم انقلاب ناکام مانده‌اند.

  آیت‌الله صفایی بوشهری به نقش مهم مسئولان در مقابله با دسیسه‌های دشمنان اشاره کرد و افزود: مسئولان فرهنگی در این شرایط با پیروی از هدایت‌های رهبر معظم انقلاب باید شاخصه‌های فرهنگ اسلامی را در جامعه نهادینه کنند.

  وی با اشاره به اینکه حل مشکلات و تامین نیازهای مردم باید در اولویت همه مسئولان باشد، ادامه داد: مدیران و مسئولان نظام جمهوری اسلامی باید مردم سالاری دینی، احترام، خدمت و درک مشکلات مردم را اولویت خود داشته باشند.

  نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه اساس سیاست اسلامی مردم‌داری است، تاکید کرد: همه مسئولان باید خدمت به مردم را اولویت خود بدانند و همه ظرفیت‌ها را برای خدمت به مردم به کار گیرند.

  وی با اشاره به اینکه برخی از مردم در استان بوشهر توان گازکشی منازل و خرید انشعاب گاز را ندارند، تصریح کرد: این قشر نباید در سرمای زمستان مشکل سوخت داشته باشند و باید نفت مورد نیاز مردم در مناطق مختلف استان تامین شود.

  آیت‌الله صفایی بوشهری با تسلیت به مناسبت درگذشت چند دانش‌آموز در حادثه آتش سوزی یکی از مدارس زاهدان افزود: امکانات گرمایشی مدرسه‌ها ایمن نیست و مسئولان باید امکانات استاندارد را برای مدارس فراهم کنند.

  وی خواستار تامین امکانات گرمایشی استاندارد برای مدارس با کمک همه مسئولان، مردم و خیران شد و گفت: بخشی از زکات جمع آوری شده در استان بوشهر باید به تامین امکانات گرمایشی مدارس همان مناطق تخصیص یابد.

  منبع: مهر

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "کمبود نفت استان بوشهر رفع شود"