طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ | کد خبر : 9208
 • به گزارش  کاکی نیوز آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری جمعه‌شب به مناسبت شب یلدا با حضور در بیمارستان سلمان فارسی تامین اجتماعی استان بوشهر از بیماران عیادت کرد. نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در حاشیه این بازدید اظهار ...

  ۲۹۹۱۳۱۸

  به گزارش  کاکی نیوز آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری جمعه‌شب به مناسبت شب یلدا با حضور در بیمارستان سلمان فارسی تامین اجتماعی استان بوشهر از بیماران عیادت کرد.

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در حاشیه این بازدید اظهار داشت: در حوزه سلامت کارهای خوبی صورت گرفته است و انتظار می‌رود که شاهد توسعه خدمات‌دهی در این بخش به مردم در نقاط مختلف باشیم.

  آیت‌الله صفایی بوشهری با تقدیر از تلاش‌های سازمان تامین اجتماعی در ارائه خدمات بیمه‌ای و درمانی در استان بوشهر بیان کرد: توسعه زیرساخت‌های بخش درمان در استان بوشهر یکی از نیازهایی است که باید با کمک همه مسئولان محقق شود.

  وی اضافه کرد: نگاه استان در توسعه زیرساخت ها باید بین المللی باشد و ضمن افزایش زیرساخت های درمانی استان باید به استفاده از بهترین امکانات طبق آخرین استانداردهای بین المللی در این خصوص نیز توجه داشت.

  امام جمعه بوشهر با آرزوی سلامتی برای همه بیماران، خاطرنشان کرد: امیدواریم با اجرای اقدامات پیشگیرانه شاهد کاهش نیازها به بخش درمان باشیم و در بخش درمان نیز خدمات با بهترین کیفیت به بیماران ارائه شود.

  وی با بیان اینکه یکی از چالش‌های زندگی انسان اوضاع سلامت زیستی، جسمی و روحی است، گفت: باید به سمت گسترش حوزه بهداشت و تقلیل زمان درمان پیش برویم.

  منبع:مهر

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "عیادت آیت الله صفایی از بیماران در شب یلدا؛"