امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ کد خبر: 9196
گرامیداشت هفته کتاب بخش کاکی

کاروان یار مهربان با حضور بخشدار، امام جمعه و مسوولین بخش در هفته کتاب و کتاب خوانی مهمان مردم شریف و مهمان نواز روستای گلستان ساحلی شد.

 

 

حضور-کاروان-یار-مهربان-کاکی-در-ساحل-زیبای-روستای-گلستان-ساحلیبه گزارش کاکی نیوز وبه نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی دبیر ستاد گرامیداشت هفته کتاب بخش کاکی گفت: کاروان یار مهربان با حضور بخشدار، امام جمعه و مسوولین بخش در هفته کتاب و کتاب خوانی مهمان مردم شریف و مهمان نواز روستای گلستان ساحلی شد.

عبدالرضا نصیری ضمن ابراز خرستدی از این برنامه اضافه کرد: از همکاری  دهیار روستا، مردم خونگرم، مدیر، مربیان و معلمان بزرگوار مدرسه شهید ابراهیمی که در برگزاری این برنامه فرهنگی با موضوع ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی همکاری کرده اند صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم.

سرپرست نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش کاکی افزود: روستای گلستان یکی از روستاه های علاقه مند در عرصه کتاب  و کتاب خوانی در بخش کاکی ست که در سال های گذشته نیز برنامه های بسیار خوبی را اجرا کردند و امید داریم با حمایت دهیار این روستا و مسوولین بخش این روند ادامه دار باشد.

وی ادامه داد: فرهنگ کتاب‌ خوانی در روستاها باید نهادینه ‌شود و سنت ‌های همچون شاهنامه ‌خوانی و نقاله خوانی نیز باید برای مردم عزیز روستاها زنده گردد.

نصیری اضافه کرد: این برنامه ها فرصت مناسبی برای پر کردن اوقات فراغت روستانشینان خواهد بود و به‌ مرور سایر کتاب ‌ها را نیز می‌ توان وارد چرخه مطالعه روستانشینان کرد.

وی در پایان گفت: در این برنامه فرهنگی علاوه بر بحث کتاب و کتاب خوانی، مسابقه نقاشی بر روی شن های ساحل زیبای خلیج فارس نیز با شرکت جمع کثیری از کودکان این روستا برگزار گردید که در پایان به افراد برتر از سوی ستاد نماز جمعه کاکی هدایایی به رسم یادبود به آن ها اهداء شد

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها