طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ | کد خبر : 9164
 • خسرو عمرانی ظهر شنبه در حاشیه بازدید از روند برداشت گوجه فرنگی اظهار داشت: استان بوشهر به عنوان یکی از قطب‌های تولید گوجه‌فرنگی در سطح کشور است و در نقاط مختلف استان این محصول کشت می‌شود. معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان ...

  ۲۹۱۹۵۲۷

  خسرو عمرانی ظهر شنبه در حاشیه بازدید از روند برداشت گوجه فرنگی اظهار داشت: استان بوشهر به عنوان یکی از قطب‌های تولید گوجه‌فرنگی در سطح کشور است و در نقاط مختلف استان این محصول کشت می‌شود.

  معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر بیان کرد: برداشت گوجه فرنگی از سطح حدود دو هزار هکتار از مزارع مناطق بخش ارم و بوشکان از توابع شهرستان دشتستان و مزارع شهرستان جم آغاز شده است.

  عمرانی گفت: این مزارع به صورت پیش کار و خارج از فصل بوده و محصولات برداشت شده به صورت تازه خوری در استان و استان های همجوار و بازار و میادین میوه و تره بار کلان شهرها مورد استفاده قرار می گیرد.

  وی افزود: پیش بینی می شود در سال زراعی جاری با توجه به شرایط آب و هوایی و میزان برداشت محصول در هر هکتار، از سطح ۱۱ هزار و ۳۰۰ هکتار از اراضی گوجه فرنگی استان بیش از ۵۶۰ هزار تن محصول برداشت شود.

  معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر افزود: ۶۰ درصد از این محصول به صورت تازه خوری و مابقی به صورت فرآوری شده و برای مقاصد صادراتی به کشور های هم‌جوار مورد استفاده قرار می گیرد.

  وی اظهار داشت: برداشت گوجه فرنگی در استان از اوایل آبان ماه آغاز و تا اوایل اردیبهشت سال بعد ادامه می یابد.مهر

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "۵۶۰ هزار تن گوجه فرنگی از مزارع استان بوشهر برداشت می‌شود"