امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۷ کد خبر: ka8306

در سومین روز از هفته کتاب امام جمعه ،بخشدار،رئیس آموزش وپرورش وشهردارکاکی به همراه "کاروان یارمهربان "و جمعی از مسئولین از مدارس بخش کاکی در روستای بیکسان بازدید نمودند.

 

ks965

در سومین روز از هفته کتاب امام جمعه ،بخشدار،رئیس آموزش وپرورش وشهردارکاکی  به همراه  “کاروان یارمهربان “و جمعی از مسئولین از مدارس بخش کاکی در روستای بیکسان بازدید نمودند.
در این بازدید حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه بخش کاکی با گرامیداشت هفته کتاب وآغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) گفت: عشایر از انسان های تلاشگر وزحمت کش جامعه اسلامی ماهستند  واین قشر زحمتکش جامعه در عرصه های مختلف کشور همواره حماسه آفرینی های فراوانی داشته اند. و نگاه ما به آنان مانند همشهریان خود در بخش کاکی می باشد وامروز نیز ” کاروان یارمهربان”  یک کتابخانه چمدانی  با ظرفیت۲۵۰  جلد کتاب  تقدیم مدارس عشایری بخش کاکی می کندودر جلسه آینده شورای فرهنگ عمومی بخش به صورت جامع در زمینه مسائل فرهنگی این قشر بحث وبررسی می نمایم.
در ادامه اسدالله حاجیانی بخشدار بخش کاکیبا گرامیداشت هفته کتاب گفت: عشایر درعرصه های مهمی همچون انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، نقش تاثیرگذاری ازخود به نمایش گذاشته و شخصیت های پرافتخاری را تربیت و تقدیم کشور کرده اند،لذا از دانش آموزان خواست از امکانات و فرصت ها موجود برای خوب درس خواندن استفاده کنند.
حجت الاسلام دشتی حسینی نماینده ولی فقیه در امورعشایری استان بوشهر با تبریک هفته کتاب وتقدیر از سفر کاروان یارمهربان در جمع عشایر گفت:تلاشمان این است که با رفع کمبود امکانات و تجهیزات آموزشی و مشکلات مدارس عشایری گام مهمی در راه تعلیم و تربیت صحیح دانش آموزان برداریم.
عزیزبردستانی رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه کاکی با بیان اینکه آموزش وپرورش در توان درخدمت دانش آموزان وهمکاران مدارس عشایری بخش می باشد،اظهارداشت: علی رغم اینکه این مدارس در حوزه آموزش وپرورش عشایری فارس قراردارند ،اما آموزش وپرورش منطقه کاکی جهت رفع امکانات آموزشی این مدارس میز ونیکمت وتابلو این مدارس راتامین نموده است.
رئیس امور عشایری شهرستان دشتی با تقدیرازحضور امام جمعه وبخشدارو مسئولین بخش در جمع دانش آموزان ومعلمان  گفت: در شهرستان دشتی ۴۲۷ خانوار عشایری با جمعیت ۲۴۹۱ نفر در شهرستان دشتی زندگی می کنند که ۵۰ خانواره در بخش کاکی مستقر هستند
شریفی افزود :در شهرستان دشتی ۸ مدرسه عشایری وجود دارد که ۴ مدرسه آن دربخش کاکی مشغول علم آموزی هستند
مسئولان در ادامه سلسله بازدید با حضور در کلاس درس و دیدار چهره به چهره با معلمان و دانش آموزان از نزدیک با آنها گفتگو کرده و روند آموزشی  و پرورشی مدارس عشایری را مورد ارزیابی قرار دادند وبا اهدا کتابخانه چمدانی و کتاب  ونوشت افزار به دانش آموزان،هفته کتاب را گرامی داشتند.
➖➖”کاکی نیوز”➖➖
جدیدترین و بروزترین خبرهای ایران و استان بوشهر،شهرستان دشتی وبخش کاکی را از “کاکی نیوز” دریافت کنید
  https://t.me/kakinews
این لینک را دنبال کنید تا به گروه  خبری *کاکی نیوز* در WhatsApp ملحق شوید: https://chat.whatsapp.com/BtS3dgAIpNJ4hdsLApR6QC

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها