طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۱ | کد خبر : 915
 • همایش مشترک فرمانده هان پایگاههای مقاومت ائمه جمعه و جماعات وبانیان مساجد کاکى برگزارشد. در این همایش حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه کاکی مساجد را مرکز تربیت انسان دانست وگفت: رکن اصلی مساجد روحانیون مساجد هستند وامروز سالم ترین وکاملترین ...

  امام جمعه کاکی :یکی از راه‌های تعمیق‌اندیشی و خردمندی در اقشار مختلف جامع اسلامی، ایجاد فرصت‌های فکری در خلال برگزاری حلقه‌های شجره طیبه صالحین است.

  همایش مشترک فرمانده هان پایگاههای مقاومت ائمه جمعه و جماعات وبانیان مساجد کاکى برگزارشد.

  در این همایش حجت الاسلام محمد محمدی امام جمعه کاکی مساجد را مرکز تربیت انسان دانست وگفت: رکن اصلی مساجد روحانیون مساجد هستند وامروز سالم ترین وکاملترین مجموعه ی که می تواند در کنار روحانیون فعالیت کنند بسیج است  زیر بسیج به ولایت متصل است ولازم فرماندهان پایگاههای مقاومت یکی از اعضای هیات امنا مساجد باشند.

  وی افزود:در حال حاضر که دشمنان کمر به تضعیف  انقلاب واسلام  بسته اند ،همکاری بانیان مساجد با بسیج و روحانیت موجب می‌شود بهتر بتوانیم فرهنگ و معارف اسلام و انقلاب را به جامعه معرفی کنیم وحلقه های صالحین یکی از بهترین برنامه برای مجهزشدن جوانان ونوجوانان به تقوا وتربیت دینی است.

  امام جمعه کاکی خاطر نشان کرد: یکی از راه‌های تعمیق‌اندیشی و خردمندی در اقشار مختلف جامع اسلامی، ایجاد فرصت‌های فکری در خلال برگزاری حلقه‌های شجره طیبه صالحین است.

  در ادامه سرهنگ پاسدارمراد کاظمی فرمانده سپاه ناحیه دشتی اهداف اصلی همایش را بسترسازی مناسب جهت ارشاد،هدایت ورشدمعنوی واخلاقی نسل جوان ونوجوان اعلام نمود واظهارداشت: دشمنان اسلام وانقلاب اسلامی از جوانان مسلح به سلاح علم و ایمان می ترسند  وما وظیفه داریم جوانان ونوجوانان را در برابر توطئه های دشمان بیمه کنیم.

   فرمانده سپاه دشتی افزود: : بسیج با استفاده از فضای معنوی مسجد و زبان گویا و رسای روحانیت در تحقق آرمان‌های انقلاب به سوی اهداف متعالی در حرکت است. وباید تلاش گردد ارتباطات چهره به چهره  تقویت شود وروحانیون وبسیجیان به سوالات وشبهات جوانان پاسخ داده شود.

  وی اقدامات فرهنگی در فضای معنوی مسجد توسط جوانان را مورد تاکید قرار داد و افزود: اکنون که دشمن با جنگ نرم به مقابله با اعتقادات و باورهای ما آمده است مسجد می‌تواند محیطی مناسب برای ورود جوانان به جنگ نرم با دشمن باشد, وما وظیفه داریم با برنامه ریزی مدون از نیروهای جوان ونوجوان بسیجی مساجد برای خنثی سازی توطئه های دشمنان استفاده نماییم.

  فرمانده حوزه مقاومت ولیعصر (ع) کاکی نیز هدف از برگزاری این همایش را تقویت و تعامل بسیج با بانیان و ائمه جماعات مساجد عنوان کرد. پیوند بسیج با مساجد پیوندی استوار و جاودانه دارد و متولیان مساجد باید با تدبیر زمینه هر چه بیشتر جوانان بسیجی را در مساجد فراهم کنند.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "همایش مشترک فرمانده هان پایگاههای مقاومت ائمه جمعه و جماعات وبانیان مساجد"