امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ کد خبر: 9124
معاون پرورشی وتربیت بدنی آموزش وپرورش منطقه کاکی

در سال تحصیلی گذشته در مسابقات قرآن٬ عترت و نماز٬ مسابقات فرهنگی و هنری٬ طرح پرسش مهر و ورزشی و ..دانش آموزان منطقه کاکی موفق به کسب تعداد ۴۶ مقام نخست٬ ۲۷ مقام دوم و ۴۶ مقام سوم شدند.

PhotoGridLite_1539792711071

نخستین گردهمایی معاونین پرورشی و تربیت بدنی و مربیان پرورشی منطقه کاکی در سال تحصیلی ۹۸ _ ۹۷ با حضور رئیس و معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه٬ مدیران کانون های فرهنگی و تربیتی٬ مربیان و معاونین پرورشی و تربیت بدنی برگزار شد.

معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه کاکی در حاشیه برگزاری نخستین نشست معاونین و مربیان پرورشی منطقه کاکی بر ایمن سازی محیط و وسایل ورزشی مدارس و همچنین برگزاری اردوی راهیان نور دانش آموزان منطقه تاکید نموده و بیان داشت: مدیران و معاونین مدارس در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس بویژه شهدای دانش آموز در برگزاری یادواره شهدا تلاش نمایند.

غلامعلی جمالی حاجیانی به ممنوع بودن بازی های توپی در پایه اول تا سوم ابتدایی در مدارس اشاره٬ و عنوان داشت: مدیران و مربیان مدارس به تفاوت های فردی دانش آموزان از لحاظ وضعیت اقتصادی٬ توانایی جسمی٬ خانوادگی و… توجه لازم را داشته و مد نظر قرار دهند.

وی با بیان اینکه هر گونه بازدیدی از مدارس باید با هماهنگی اداره آموزش و پرورش منطقه صورت گیرد٬ افزود: معاونین و مربیان پرورشی ضمن برگزاری نماز جماعت در مدرسه و شرکت ایشان در این آئین٬ دانش آموزان را به شرکت در نماز جماعت مدارس و نماز جمعه تشویق و هدایت نمایند.

معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه کاکی در پایان از برگزاری جشنواره «نوجوان سالم» با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی خبر داد و اضافه کرد: دانش آموزان منطقه کاکی طی سال تحصیلی ۹۷_۹۶ در مسابقات قرآن٬ عترت و نماز٬ مسابقات فرهنگی و هنری٬ طرح پرسش مهر و ورزشی و … موفق به کسب رتبه های برتر استانی شدند که در مجموع تعداد ۴۶ نفر مقام نخست٬ ۲۷ نفر مقام دوم و ۴۶ نفر نیز حائز مقام سوم شدند.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها