امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۷ کد خبر: ka970606223
فرماندار شهرستان دشتی:

پروژه لایروبی اسکله صیادی لاور ساحلی با حضور استاندار بوشهر و با سرمایه‌گذاری ۶۵ میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

۲۸۷۸۸۸۹۲۲۲

به گزارش کاکی نیوزعبدالله نادری ظهر سه شنبه در این مراسم اظهار داشت: در پنجمین روز از هفته دولت پنج پروژه عمرانی با اعتبار ۳۹۰ میلیارد ریال با حضور استاندار بوشهر در سطح شهرستان افتتاح و اجرا می شود.

وی افزود: این پروژه ها شامل لایروبی اسکله لاور ساحلی، آبیاری تحت فشار، گلخانه، آبرسانی به روستاها و بازسازی و مرمت قلعه محمد خان دشتی است.

نادری بیان کرد: در هفته دولت امسال با توجه به افزایش تعداد پروژه ها جمعا ۵۲۰ میلیارد ریال  پروژه افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.

وی با بیان اینکه ۱۵۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی نیز در این هفته در سطح شهرستان برگزار می شود، یادآور شد: برپایی میز خدمت در مصلی نماز جمعه و مساجد شهرها از جمله مهمترین برنامه در سطح شهرستان بوده است.

نادری بیان کرد: دولت تدبیر و امید در این شرایط سخت کارها و اقدامات ارزشمندی انجام داده است که لایروبی بندر لاور ساحلی که یکی از مطالبات به حق مردم بوده علی رغم همه مشکلات تحقق پیدا کرد.

توسعه بندر لاور در ۳ فاز

مدیرکل شیلات استان بوشهر نیز گفت: اسکله یاد شده دارای ۶۰ قایق و یک لنج صیادی است که مابقی شناورها به سبب نبود اسکله مجهز به دیگر بنادر مهاجرت کرده‌اند.

عباسعلی زنده‌بودی با اشاره به وجود ۴۰ شناور سفاری در بندر لاور ساحلی دشتی خاطر نشان کرد: در اسکله بندر لاور دشتی در فاز نخست با اعتبار ۹۵ میلیارد ریال موج شکن ساخته شد.

وی بیان کرد: در فاز دوم این پروژه علملیات لایروبی در حوضچه انجام شد که این پروژه با سرمایه‌گذاری ۶۵ میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

مدیرکل شیلات استان بوشهر تصریح کرد: در فاز سوم، ساخت اسکله و ساختمان‌های جنبی مورد توجه است که در آینده اجراء می‌شود/مهر

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها