امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۷ کد خبر: ka970606219

از مجموع ۹۰۰ میلیارد ریال پروژه مبلغ ۴۵ میلیارد ریال در حوزه روستایی شهرستان دیر هزینه شده و هفت هزار تن قیر رایگان در روستاها توزیع شده است.

 

 

۲۸۷۶۹۹۰

به گزارش کاکی نیوز، فاطمه دهقانی ظهر دوشنبه در افتتاح پروژه‌های عمرانی بخش بردخون اظهار داشت: تلاش‌های بسیار خوبی به منظور توسعه زیرساخت‌ها در روستاهای استان بوشهر صورت گرفته است.

وی با اشاره به افتتاح و بهره‌برداری از ۸۹ پروژه در روستاهای استان بوشهر طی هفته دولت، خاطرنشان کرد: از مجموع ۹۰۰ میلیارد ریال پروژه مبلغ ۴۵ میلیارد ریال در حوزه روستایی شهرستان دیر هزینه شده و هفت هزار تن قیر رایگان در روستاها توزیع شده است.

مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری بوشهر از همدلی و همراهی همه مسئولان در رفع مشکلات مردم تقدیر کرد و افزود: مشارکت دهیاری ها و دستگاه های اجرایی در این دولت مانند گذشته بی نظیر بوده است.

فرماندار دیر نیز گفت: ۳۹ پروژه در شهرستان افتتاح یا آغاز شد که اعتباری معادل ۲۸۳ میلیارد ریال هزینه شده و ۵۰ میلیارد آن آغاز اجرای پروژه ها بوده است.

حمزه اعتماد با تقدیر از تلاش همه مدیران و تلاشگران افزود: با وحدت و انسجام بین مردم و مسئولان به خدمت رسانی صادقانه ادامه دهیم و با تلاش مضاعف برای رفع مشکلات و پاسخ به مطالبات مردم فعالیت کنیم.خبرنگار مهر

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها