طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷ | کد خبر : 9079
 •   سید علی اکبرفاطمی نماینده استان بوشهر در شورای عالی استانها از برگزاری جلسات اداری مدیران در صبح و سرگردانی مردم انتقاد کرد. نماینده استان بوشهر در شورای عالی استانها ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و ...

   

  ۴۵۲۴
  سید علی اکبرفاطمی نماینده استان بوشهر در شورای عالی استانها از برگزاری جلسات اداری مدیران در صبح و سرگردانی مردم انتقاد کرد.
  نماینده استان بوشهر در شورای عالی استانها ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با انتقاد از برگزاری جلسات اداری مدیران در صبح و سرگردانی مردم گفت:برگزاری جلسات مکرر و تکراری در ساعات اداری تبدیل به عادت روزمره مدیران ادارات شده است و گویا آرام‌آرام فراموش کرده‌اند در این ساعات، بسیاری از مراجعان به محل کار آن‌ها، دست‌خالی برمی‌گردند و مجبورند گاهی چندین بار به اداره موردنظر رجوع کنند.
  سید علی اکبرفاطمی با اشاره به سخنان و قول استاندار بوشهر در آبان ۹۶ مبنی بر برگزاری جلسات استاندار، معاونان، فرمانداران و مدیران در ساعت غیراداری جهت تکریم مردم افزود: مردم گرفتار میان مشکلات در پاره‌ای از موارد برای یافتن راهی، ناچار از روستاهای دورافتاده به مرکز استان و یا شهرستان‌ها مراجعه می‌کنند تا بتوانند گره کار خود را در اادارات باز کنند ولی متأسفانه با نبود مدیر و کارشناس مواجه می‌شوند که امیدواریم استاندار محترم وعده خود در را این خصوص عملی سازد.
  عضو شورای اسلامی استان بوشهر با اشاره به عدم داشتن خروجی مناسب بسیاری از این جلسات اظهار داشت:مشخص نیست چه اصراری بر برگزاری انبوه جلسات در دفاتر مدیران در ساعات شلوغ و مراجعات مردم وجود دارد که این قدر برای مردم که در نگاه مسؤلین از آن‌ها به‌عنوان ولی‌نعمت در شعار یاد می‌شود اسباب زحمت و نگرانی ایجاد می‌کنند.
  فاطمی با تشکر از اقدامات اخیر فرماندار شهرستان و تشکیل میز خدمت در مرکز شهرستان با مثبت خواندن اصل موضوع میز خدمت تاکید کرد: در زمانی که بسیاری از مدیران در ادارات حضور نداشته باشند و معاونین و کارشناسان نیز اختیار خاصی نداشته باشند و بسیاری دستگاهای اجرایی بخش ها اختیارات لازم را نداشته باشند این امر چه کمکی می تواند به مردم باشد.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "انتقاد نماینده استان بوشهر در شورای عالی استانها از برگزاری جلسات ادارات و سرگردانی مردم"