امروز: جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
تاريخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۷ کد خبر: 9076
امام جمعه کاکی:

بخش کاکی دارای منبع نیروی انسانی غنی می باشد.انتظار داریم از آنها در بدنه مدیریتی استان و شهرستان استفاده شود.

 

k5566+

در چهارمین روز از هفته دولت مدیران بخش کاکی با امام جمعه این بخش دیدار کردند.
چکیده سخنان امام جمعه کاکی:
مدیران دستگاههای اجرایی بخش با مجاهدت در حال خدمت و تلاش هستند.با اشرافی که بر کار آنان دارم،برخی از آنان با هزینه شخصی کار را اداره می کنند.
در حوزه های گوناگون راه ؛ بهداشت و سلامت،آموزش و پرورش،انتظامی و امنیتی،حوزه خدمات شهری،آب ،برق و گاز کارهای خوبی انجام شده است.
در بحث تخصیص اعتبارات شهرستان باید تجدید نظر صورت گیرد.
نمی توان پذیرفت که بیشتر بودجه شهرستان را به بخش مرکزی اختصاص داد و مانده آن را بین دو بخش دیگر به نسبت تقریبا مساوی تقسیم کرد.
بخش کاکی پیکره اصلی شهرستان دشتی است.مدیران شهرستان نگاه خود را به کاکی ویژه کنند. متوجه باشند که بخش کاکی دارای ۱۶۰۰ کیلومتر مساحت،۲۲٫۵کیلومتر مرز دریایی،۲۵۰۰۰نفر جمعیت،دو شهر کاکی و بادوله، استعدادهای زمینی فراوان می باشد.
بخشدار محترم با توجه به تکلیف قانونی میز خدمت را برگزار کرد که تشکر میکنیم اما وقتی مدیران دستگاههای اجرایی بخش از کمترین اختیارات برخوردار باشند این میز چه خدمتی می تواند بکند.
مدیران استان و شهرستان برگزاری جلسات را محدود به فضای محصور شهرستان نکنند،انتظار داریم مدیران جلسات و بازدید را به بخش ها و بین مردم بکشانند.
خبرنگاران و فعالان حوزه قلم و رسانه پتانسیل های بخش کاکی را در حوزه های مختلف از جمله مساحت،جمعیت،زیرساخت ها،دریا،شیلات،کشاورزی،گردشگری،تجارت و سایر بخش ها را معرفی کنند.
خبرنگاران و فعالان رسانه ای باید جایگاه و نقش ویژه بخش کاکی را در بدنه شهرستان برجسته کنند.
بخش کاکی دارای منبع نیروی انسانی غنی می باشد.انتظار داریم از آنها در بدنه مدیریتی استان و شهرستان استفاده شود.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها