طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷ | کد خبر : 9072
 • رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره کاکی ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر صبح امروز در برنامه افتتاح منازل مددجویان تحت حمایت امداد بخش کاکی با حضور مسئولین بخش گفت : ارائه ...

  ۴۴۶۶۴۶۶۶

  رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره کاکی ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر صبح امروز در برنامه افتتاح منازل مددجویان تحت حمایت امداد بخش کاکی با حضور مسئولین بخش گفت : ارائه خدمات به مددجویان معزز در زمینه مسکن یکی از برنامه های مهم و اساسی امداد می باشد .
  اوستاد افزود : در یک سال گذشته تعداد ۲۳ واحد مسکن روستایی در تعامل با سپاه در مناطق محروم روستایی احداث و مورد استفاده مددجویان عزیز قرار گرفته است و در تعامل با بنیاد مسکن نیز تعداد ۷ واحد در سطح شهر و ۲ واحد در سطح روستا در دستور کار بوده است که امروز شاهد افتتاح این منازل خواهیم بود و ان شاالله در این ایام مبارک ، مبارک این خانواده ها باشد .
  وی اظهار داشت : امداد در کنار برنامه احداث مسکن ویژه مددجویان برنامه های دیگری چون تعمیر مسکن ، واگذری انشعابات آب ، برق و گاز در دستور کار خود دارد .
  اوستاد ادامه داد : در سال جاری نیز در زمینه احداث مسکن در سطح روستا در تعامل با سپاه و ستاد فرمان اجرایی حضرت امام و خیرین به تعداد ۱۳۹ واحد در برنامه بوده که اقدامات اولیه این کار صورت گرفته است .
  وی بیان کرد : در تعامل با بنیاد مسکن احداث ۹ واحد در سطح شهر و ۲ واحد در سطح روستا از جمله دیگر برنامه های امداد در زمینه مسکن می باشد .
  اوستاد در پایان تأکید کرد : احداث ۱۰۰۰ واحد مسکونی در سال جاری ویژه مددجویان مناطق شهری در سطح استان بوشهر در تعامل با استانداری یکی دیگر از برنامه های امداد در سال ۹۷ می باشد .

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "افتتاح منازل مددجویی تحت حمایت امداد کاکی"