امروز: شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۷ کد خبر: 9072
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره کاکی:

احداث 1000 واحد مسکونی در سال جاری ویژه مددجویان مناطق شهری در سطح استان بوشهر در تعامل با استانداری یکی دیگر از برنامه های امداد در سال 97 می باشد .

۴۴۶۶۴۶۶۶

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره کاکی ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر صبح امروز در برنامه افتتاح منازل مددجویان تحت حمایت امداد بخش کاکی با حضور مسئولین بخش گفت : ارائه خدمات به مددجویان معزز در زمینه مسکن یکی از برنامه های مهم و اساسی امداد می باشد .
اوستاد افزود : در یک سال گذشته تعداد ۲۳ واحد مسکن روستایی در تعامل با سپاه در مناطق محروم روستایی احداث و مورد استفاده مددجویان عزیز قرار گرفته است و در تعامل با بنیاد مسکن نیز تعداد ۷ واحد در سطح شهر و ۲ واحد در سطح روستا در دستور کار بوده است که امروز شاهد افتتاح این منازل خواهیم بود و ان شاالله در این ایام مبارک ، مبارک این خانواده ها باشد .
وی اظهار داشت : امداد در کنار برنامه احداث مسکن ویژه مددجویان برنامه های دیگری چون تعمیر مسکن ، واگذری انشعابات آب ، برق و گاز در دستور کار خود دارد .
اوستاد ادامه داد : در سال جاری نیز در زمینه احداث مسکن در سطح روستا در تعامل با سپاه و ستاد فرمان اجرایی حضرت امام و خیرین به تعداد ۱۳۹ واحد در برنامه بوده که اقدامات اولیه این کار صورت گرفته است .
وی بیان کرد : در تعامل با بنیاد مسکن احداث ۹ واحد در سطح شهر و ۲ واحد در سطح روستا از جمله دیگر برنامه های امداد در زمینه مسکن می باشد .
اوستاد در پایان تأکید کرد : احداث ۱۰۰۰ واحد مسکونی در سال جاری ویژه مددجویان مناطق شهری در سطح استان بوشهر در تعامل با استانداری یکی دیگر از برنامه های امداد در سال ۹۷ می باشد .

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها