طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ | کد خبر : 9066
 •     به گزارش  کاکی نیوز وبه نقل ازخبرنگار مهر، استاندار بوشهر صبح یکشنبه در آیین افتتاح مدرسه امیرکبیر بردخون با گرامیداشت یاد شهدای دولت اظهار داشت: برخی از پروژه ها از زمان آغاز طولانی شده که معتقدیم پروژه‌ها نباید زمانبر شود ...

  ۲۸۷۵۳۴۹

   

   

  به گزارش  کاکی نیوز وبه نقل ازخبرنگار مهر، استاندار بوشهر صبح یکشنبه در آیین افتتاح مدرسه امیرکبیر بردخون با گرامیداشت یاد شهدای دولت اظهار داشت: برخی از پروژه ها از زمان آغاز طولانی شده که معتقدیم پروژه‌ها نباید زمانبر شود زیرا تأثیر منفی دارد و با همت و مشارکت همه دست اندرکاران بویژه حوزه عمرانی و نوسازی و سازمان مدیریت امروز شاهد راه اندازی یکی از پروژه ها در منطقه هستیم.

  عبدالکریم گراوند اجرای سریع پروژه ها را الگویی برای مدیریت استان و مجموعه مدیران دانست و گفت: رضایت مردم بسیار مهم است و مصمم هستیم به جای ریز کردن اعتبارات و پراکنده کاری پروژه ها را در سریع ترین زمان تکمیل کنیم.

  وی با بیان اینکه روند تکمیل پروژه ها در دهه فجر نیز ادامه پیدا می کند، افزود: از منابع محدود به درستی استفاده کنیم چرا که اقدام به امور متفرقه و بی هدف نتیجه ای ندارد.

  مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر نیز گفت: مدرسه ۹ کلاسه امیر کبیر با دو هزار متر مربع اعیان و ۲۵۰۰ مترمربع محوطه سازی و اعتبار کل ۳۵ میلیارد ریال تکمیل و به بهره برداری می رسد.

  احمد مرادی افزود: سال ها از آغاز کار این پروژه می گذرد و تنها پروژه ای بود که بسیار زمانبر شد و بالاخره با حمایت استاندار و همه مسئولان به سرعت تکمیل و آماده بهره برداری شد.

  وی از همراهی و مشارکت همه مسئولان استان، شهرستان و بخش تقدیر کرد و بر تکمیل پروژه های آموزشی و پرورشی استان تأکید کرد.

  در آیین بهره برداری این مدرسه، تعدادی از مسئولان استان، شهرستان و بخش و فرهنگیان منطقه بردخون حضور داشتند.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "بهره‌برداری از پروژه‌های دیر آغاز شد"