طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ | کد خبر : 9063
 •   به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ جهانبخش صیادی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فردی که نیمه شب در یکی از خیابان‌های شهر خورموج منزل شهروندی را به گلوله بسته بود شناسایی و دستگیر شد. وی اضافه کرد: در پی وقوع ...

  ۲۸۷۴۳۹۹

   

  به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ جهانبخش صیادی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فردی که نیمه شب در یکی از خیابان‌های شهر خورموج منزل شهروندی را به گلوله بسته بود شناسایی و دستگیر شد.

  وی اضافه کرد: در پی وقوع یک فقره تیراندازی در خیابان خسروپور شهر خورموج، در نیمه شب درب و دیوار منزل شهروندی مورد اصابت سه گلوله قرار گرفت.

  فرمانده انتظامی شهرستان دشتی افزود: با حضور افسران پلیس امنیت عمومی، انجام اقدامات اطلاعاتی، پلیسی و بررسی‌های میدانی دو نفر مظنون شناسایی و بلافاصله احضار شدند.

  سرهنگ صیادی ادامه داد: در ادامه تحقیقات تکمیلی متهم اصلی در یکی از روستاهای شهرستان کمتر از ده ساعت پس اقدام مجرمانه شناسایی و در منزلش دستگیر شد.

  وی با بیان اینکه سلاح بکار رفته در تیراندازی و شش عدد فشنگ جنگی نیز از این متهم کشف شده اظهار داشت: متهم دستگیر شده ضمن اعتراف به بزه انتسابی علت آن را اختلاف شخصی با صاحب منزل عنوان کرد.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "عامل تیراندازی شبانه در خورموج دستگیر شد"