طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ | کد خبر : 9053
 •   به گزارش کاکی نیوز دکتر عبدالکریم گراوند در آئین بهره‌برداری از مرکز جامع سلامت ولیعصر(عج) برازجان گفت: یکی از سیاست‌های ما این بوده که پروژه‌های هفته دولت را در موعد مقرر تکمیل کنیم تا مورداستفاده مردم قرار گیرد. دکتر گراوند تصریح ...

   ۰۰__۹۹۵aeeb4

  به گزارش کاکی نیوز دکتر عبدالکریم گراوند در آئین بهره‌برداری از مرکز جامع سلامت ولیعصر(عج) برازجان گفت: یکی از سیاست‌های ما این بوده که پروژه‌های هفته دولت را در موعد مقرر تکمیل کنیم تا مورداستفاده مردم قرار گیرد.
  دکتر گراوند تصریح کرد: در هفته دولت امسال پروژه‌هایی بااعتبار بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال در نقاط مختلف استان بوشهر آماده بهره‌برداری است.
  وی گفت: خوشحالیم که پروژه‌هایی را که از قبل برای هفته دولت مدنظر داشتیم تکمیل‌شده و در این زمان شاهد بهره‌برداری از این طرح‌ها و پروژه‌ها در نقاط مختلف استان بوشهر هستیم.
  استاندار بوشهر ادامه داد: هفته دولت امسال تجربه خوبی بود و قصد داریم که در دهه فجر نیز با همین نگاه سایر پروژه‌ها را تکمیل کنیم.
  وی خاطرنشان کرد: یکی از وزارتخانه‌هایی که بار سنگینی را در دولت تدبیر و امید بر دوش داشته است،  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بود که طرح‌های بسیار خوبی را در سطح استان اجرایی کرده است.
  استاندار بوشهر بیان کرد: افتخار می‌کنیم که دولت هزار میلیارد تومان پروژه آماده افتتاح در استان بوشهر دارد که عمده این پروژه‌ها در دولت تدبیر و امید شروع‌شده و باوجود همه مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها، دولت مسیر توسعه خود را ادامه داده است.
  دکتر گراوند بوشهر گفت: دولت با همه امکانات خود برای خدمت به مردم حرکت کرده است و به این اقدام خود می‌بالد.
  وی اضافه کرد: در هفته دولت امسال ۱۳۸ پروژه با ۱۴۰ میلیارد تومان در شهرستان دشتستان به بهره‌برداری می‌رسد که شبکه بهداشت و درمان دشتستان  با افتتاح ۱۰پروژه  بهداشتی دارای بیشترین پروژه‌ در بخش بهداشت و درمان در استان است.
  گفتنی است، پروژه بهداشتی مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر در زمینی به مساحت ۱۰۵۰متر و اعتبار ۳۰ میلیارد ریال با حضور استاندار و مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "بهره‌برداری از مرکز جامع سلامت ولیعصر(عج) برازجان"