امروز: شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۷ کد خبر: ka970604211
استاندار بوشهر:

در هفته دولت امسال ۱۳۸ پروژه با ۱۴۰ میلیارد تومان در شهرستان دشتستان به بهره‌برداری می‌رسد که شبکه بهداشت و درمان دشتستان با افتتاح 10پروژه بهداشتی دارای بیشترین پروژه‌ در بخش بهداشت و درمان در استان است.

 ۰۰__۹۹۵aeeb4

به گزارش کاکی نیوز دکتر عبدالکریم گراوند در آئین بهره‌برداری از مرکز جامع سلامت ولیعصر(عج) برازجان گفت: یکی از سیاست‌های ما این بوده که پروژه‌های هفته دولت را در موعد مقرر تکمیل کنیم تا مورداستفاده مردم قرار گیرد.
دکتر گراوند تصریح کرد: در هفته دولت امسال پروژه‌هایی بااعتبار بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال در نقاط مختلف استان بوشهر آماده بهره‌برداری است.
وی گفت: خوشحالیم که پروژه‌هایی را که از قبل برای هفته دولت مدنظر داشتیم تکمیل‌شده و در این زمان شاهد بهره‌برداری از این طرح‌ها و پروژه‌ها در نقاط مختلف استان بوشهر هستیم.
استاندار بوشهر ادامه داد: هفته دولت امسال تجربه خوبی بود و قصد داریم که در دهه فجر نیز با همین نگاه سایر پروژه‌ها را تکمیل کنیم.
وی خاطرنشان کرد: یکی از وزارتخانه‌هایی که بار سنگینی را در دولت تدبیر و امید بر دوش داشته است،  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بود که طرح‌های بسیار خوبی را در سطح استان اجرایی کرده است.
استاندار بوشهر بیان کرد: افتخار می‌کنیم که دولت هزار میلیارد تومان پروژه آماده افتتاح در استان بوشهر دارد که عمده این پروژه‌ها در دولت تدبیر و امید شروع‌شده و باوجود همه مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها، دولت مسیر توسعه خود را ادامه داده است.
دکتر گراوند بوشهر گفت: دولت با همه امکانات خود برای خدمت به مردم حرکت کرده است و به این اقدام خود می‌بالد.
وی اضافه کرد: در هفته دولت امسال ۱۳۸ پروژه با ۱۴۰ میلیارد تومان در شهرستان دشتستان به بهره‌برداری می‌رسد که شبکه بهداشت و درمان دشتستان  با افتتاح ۱۰پروژه  بهداشتی دارای بیشترین پروژه‌ در بخش بهداشت و درمان در استان است.
گفتنی است، پروژه بهداشتی مرکز خدمات جامع سلامت ولیعصر در زمینی به مساحت ۱۰۵۰متر و اعتبار ۳۰ میلیارد ریال با حضور استاندار و مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها