طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ | کد خبر : 9040
 • به گزارش کاکی نیوز دکتر عبدالرحیم دادجو در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گفت: اعتبار هزینه شده برای پروژه‌های پایگاه جاده و شهری با توجه به مساحت هر پروژه از ۳۵۰ تا ۶۵۰ میلیارد ...

  دکتر_دادجو_(۱)__۷۷۶c8b00

  به گزارش کاکی نیوز دکتر عبدالرحیم دادجو در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گفت: اعتبار هزینه شده برای پروژه‌های پایگاه جاده و شهری با توجه به مساحت هر پروژه از ۳۵۰ تا ۶۵۰ میلیارد ریال است.
  دکتر دادجو افزود: مساحت کل این پروژه بیش از ۹۰۰ مترمربع بوده که  اعتبار در نظر گرفته‌شده به‌منظور احداث و یا بازسازی پایگاه‌های اورژانس در سراسر استان بوشهر است.
  وی در رابطه با محل تأمین اعتبار این پروژه‌ها خاطرنشان کرد: اعتبار احداث این پایگاه‌ها از محل تفاهم‌نامه استانداری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تأمین‌شده است.
  دکتر دادجو تصریح کرد: آغاز عملیات اجرایی احداث ساختمان پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای در کاکی، آب پخش و احمدی صورت خواهد گرفت.
  رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: ساختمان جدید پایگاه‌های اورژانس۱۱۵ جاده‌ای در آبدان، برد خون و پایگاه شهری جم نیز پس از تکمیل و تجهیز هم‌زمان با هفته دولت به افتتاح خواهند ش

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۶ پایگاه شهری و جاده‌ای اورژانس ۱۱۵ هم‌زمان با هفته دولت"