امروز: شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۷ کد خبر: ka970604208
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر

هم‌زمان با هفته دولت سال جاری 6 پایگاه شهری و جاده‌ای اورژانس 115 در سراسر استان افتتاح و یا عملیات اجرایی احداث آن‌ها آغاز خواهد شد.

دکتر_دادجو_(۱)__۷۷۶c8b00

به گزارش کاکی نیوز دکتر عبدالرحیم دادجو در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گفت: اعتبار هزینه شده برای پروژه‌های پایگاه جاده و شهری با توجه به مساحت هر پروژه از ۳۵۰ تا ۶۵۰ میلیارد ریال است.
دکتر دادجو افزود: مساحت کل این پروژه بیش از ۹۰۰ مترمربع بوده که  اعتبار در نظر گرفته‌شده به‌منظور احداث و یا بازسازی پایگاه‌های اورژانس در سراسر استان بوشهر است.
وی در رابطه با محل تأمین اعتبار این پروژه‌ها خاطرنشان کرد: اعتبار احداث این پایگاه‌ها از محل تفاهم‌نامه استانداری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تأمین‌شده است.
دکتر دادجو تصریح کرد: آغاز عملیات اجرایی احداث ساختمان پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای در کاکی، آب پخش و احمدی صورت خواهد گرفت.
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: ساختمان جدید پایگاه‌های اورژانس۱۱۵ جاده‌ای در آبدان، برد خون و پایگاه شهری جم نیز پس از تکمیل و تجهیز هم‌زمان با هفته دولت به افتتاح خواهند ش

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها