طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ | کد خبر : 9000
 •     به گزارش کاکی نیوز عبدالله نادری در نشست مجمع سلامت شهرستان دشتی با بیان اینکه نگاه دولت مشارکت مردم در کنار خود است، بر ضرورت نظامند کردن  این مشارکت ها تاکید کرد. وی افزود: یکی از اهداف مهم مجمع فرهنگ سازی ...

   

   

  ن۴۸۵۶۵۶۵۵۴۵به گزارش کاکی نیوز عبدالله نادری در نشست مجمع سلامت شهرستان دشتی با بیان اینکه نگاه دولت مشارکت مردم در کنار خود است، بر ضرورت نظامند کردن  این مشارکت ها تاکید کرد.
  وی افزود: یکی از اهداف مهم مجمع فرهنگ سازی برای مشارکت گسترده آحاد مردم در زمینه بهداشت و درمان است.
  نادری تصریح کرد: در حال حاضر افسردگی در این شهرستان به نسبت دیگر شهرستانها بیشتر است که انتظار داریم برای کاهش این افسردگی همه دستگاههای اجرایی و مردم مشارکت داشته باشند.
  وی با تقدیر از برنامه های خوب شهرداران شهرستان در اجرای برنامه های نشاط اجتماعی در سطح شهرها تقدیر کرد و گفت: یکی از مواردی که باید به آن توجه شود ارائه آموزش های لازم در خصوص سبک درست زندگی کردن در بین مردم است.
  نادری با تاکید بر اینکه بحث سلامت به عنوان گفتمان تبدیل شود، اضافه کرد: فرهنگ درست زندگی کردن در مدارس و دانشگاههای شهرستان آموزش دهیم.

   

  ka75312365

  در اولین مجمع سلامت شهرستان دشتی که با حضور فرماندار و بخشداران دشتی ، دکتر عزیز نژاد معاون اجتماعی و دکتر خواجه ئیان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ، امام جمعه موقت خورموج ، رییس شبکه بهداست و مدیران دشتی و سایر اعضا برگزار شد از تلاسهای دامپزشکی در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه و تعامل و همکاری با مجموعه بهداشت و درمان تقدیر بعمل آمد .

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "نشست مجمع سلامت شهرستان دشتی"