طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ | کد خبر : 8966
 •   به گزارش کاکی نیوز عبدالله نادری  فرماندار شهرستان دشتی در نشست با خبرنگاران شهرستان دشتی با بیان این مطلب اظهار نمود:مجموع اعتبارات شهرستان در سال ۱۳۹۶ بیش از ۸۵ میلیارد تومان بوده است که تنها ۴۵ درصد تخصیص یافته است ...

  ۶+۹۶۲۳

   

  به گزارش کاکی نیوز عبدالله نادری  فرماندار شهرستان دشتی در نشست با خبرنگاران شهرستان دشتی با بیان این مطلب اظهار نمود:مجموع اعتبارات شهرستان در سال ۱۳۹۶ بیش از ۸۵ میلیارد تومان بوده است که تنها ۴۵ درصد تخصیص یافته است ودر سال ۱۳۹۷  این اعتبار به ۵۸ میلیارد تومان میرسد  وبخشی از اعتبارات هم تا کنون اعلام نشده است.

  وی افزودتوزیع اعتبارات شهرداری ها در سال جاری   براساس جمعیت بوده است  وتلاش شده است که در توزیع اعتبارات عدالت رعایت شود  وبیشترین اعتبار در شهرستان دشتی  به حوزه حمل ونقل،خدمات شهری ،کشاوزی ؛آب وآموزش وپرورش تخصیص  داده شده است.

  فرماندارشهرستان دشتی   با اشاره پرداخت  تسهیلات اشتغال زایی در شهرستان تاکید نمود:  تا کنون ۳۷ پرونده  تسهیلات اشتغال زایی واعتبار ۵ میلیارد ۶۶۰ میلیون تومان  پرداخت شده است  و۱۰ میلیارد ۳۱۶ میلیون تومان در زمینه مختلف توسط بانک های  عامل شهرستان با سود ۴ و۶ درصد و۱۸ درصد پرداخت شده است.

  نادری با اشاره به تخصیص  اعتبار ۵ میلیاردتومانی استاندار محترم به پل کاکی به شیخیان  تصریح کرد: راه کاکی به شیخیان قدم بسیار مهمی در توسعه وپیشرفت بخش کاکی می باشد وبا اتمام آن مردم به راحتی بامرکز بخش ارتباط برقرار می کنند.

   

   

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "افتتاح وآغاز عملیات اجرایی ۳۸ پروژه در هفته دولت در شهرستان دشتی"