امروز: شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ کد خبر: 8938

به گزارش  کاکی نیوز وبه نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دشتی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی گفت: در کمیته برنامه ریزی سال جاری ٨ میلیارد ریال اعتبار عمرانی به این اداره اختصاص یافت. به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی، حمید زارعی…

به گزارش  کاکی نیوز وبه نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دشتی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی گفت: در کمیته برنامه ریزی سال جاری ٨ میلیارد ریال اعتبار عمرانی به این اداره اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی، حمید زارعی با اشاره به میزان اعتبار اختصاص یافته به این اداره در کمیته برنامه ریزی شهرستان اظهار داشت: از توجه و نگاه فرهنگی آقای نادری فرماندار دشتی به حوزه فرهنگ و جامعه هنرمندان سپاس گزارم.

وی افزود: در کمیته برنامه ریزی سال جاری مبلغ ٨ میلیارد ریال به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی اختصاص یافت.

زارعی اضافه کرد: اعتبار فوق جهت تکمیل نگارخانه خورموج، پلاتوی کاکی و تعمیر و تجهیز فرهنگسراهای  شهرستان، موسسات قرآنی و کانون های مساجد می باشد.

وی تصریح کرد: در سال گذشته ٩۴۵ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته بود که با توجه به کاهش بودجه استان ٢٢٠ میلیون تومان بیشتر جذب نشد.

زارعی در پایان گفت: امیدواریم با تکمیل پروژه های عمرانی، در سال آینده عملیات اجرایی احداث سالن در کاکی، پلاتو در شنبه و خانه فرهنگ و هنر در بادوله نیز آغاز شود./

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها