طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ | کد خبر : 8938
 • به گزارش  کاکی نیوز وبه نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دشتی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی گفت: در کمیته برنامه ریزی سال جاری ٨ میلیارد ریال اعتبار عمرانی به این اداره اختصاص یافت. به گزارش ...

  به گزارش  کاکی نیوز وبه نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دشتی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی گفت: در کمیته برنامه ریزی سال جاری ٨ میلیارد ریال اعتبار عمرانی به این اداره اختصاص یافت.

  به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی، حمید زارعی با اشاره به میزان اعتبار اختصاص یافته به این اداره در کمیته برنامه ریزی شهرستان اظهار داشت: از توجه و نگاه فرهنگی آقای نادری فرماندار دشتی به حوزه فرهنگ و جامعه هنرمندان سپاس گزارم.

  وی افزود: در کمیته برنامه ریزی سال جاری مبلغ ٨ میلیارد ریال به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی اختصاص یافت.

  زارعی اضافه کرد: اعتبار فوق جهت تکمیل نگارخانه خورموج، پلاتوی کاکی و تعمیر و تجهیز فرهنگسراهای  شهرستان، موسسات قرآنی و کانون های مساجد می باشد.

  وی تصریح کرد: در سال گذشته ٩۴۵ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته بود که با توجه به کاهش بودجه استان ٢٢٠ میلیون تومان بیشتر جذب نشد.

  زارعی در پایان گفت: امیدواریم با تکمیل پروژه های عمرانی، در سال آینده عملیات اجرایی احداث سالن در کاکی، پلاتو در شنبه و خانه فرهنگ و هنر در بادوله نیز آغاز شود./

 • برچسب ها :

 • دیگر مطالب مرتبط :


  نظرات کاربران در "تخصیص ۸میلیارد اعتبار عمرانی به اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دشتی"