امروز: چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۷ کد خبر: 8911

    به گزارش پایگاه خبری کاکی نیوزنماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل و تجهیز بیمارستان امام حسین (ع) شهر اهرم خبر داد. دکتر سید کمال‌الدین شهریاری عنوان داشت: در بازدیدهای وزیر بهداشت و مسئول نظارت بر اجرای طرح‌های عمران مناطق…

 

 

۵۴۵۴

به گزارش پایگاه خبری کاکی نیوزنماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل و تجهیز بیمارستان امام حسین (ع) شهر اهرم خبر داد.

دکتر سید کمال‌الدین شهریاری عنوان داشت: در بازدیدهای وزیر بهداشت و مسئول نظارت بر اجرای طرح‌های عمران مناطق نفت‌خیز از بیمارستان امام حسین (ع) شهر اهرم اهمیت تکمیل و توسعه این مرکز درمانی تشریح و پس از پیگیری‌ها و نشست‌های کارشناسی در وزارت نفت، اعتبار لازم برای توسعه این بیمارستان به تصویب رسید.
نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی توسعه متوازن در همه زمینه‌ها را از جمله الزامات توسعه پایدار مناطق عنوان کرد و افزود: جذب اعتبار ۸ و نیم میلیارد ریال از محل طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز برای راه‌اندازی آزمایشگاه تشخیص طبی شهر اهرم و تصویب اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی برای توسعه بیمارستان اهرم از جمله اقدامات مؤثر در توسعه و خدمات متوازن بهداشت و درمان در شهرستان‌های استان بوشهر است که امیدواریم با تلاش مسئولان اجرایی هر چه زودتر به بهره‌برداری برسد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان نیز گفت: مبلغ ۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل و تجهیز بیمارستان امام حسین (ع) شهر اهرم با تلاش و پیگیری نماینده مردم شهرستان‌های تنگستان و دشتی در مجلس شورای اسلامی اختصاص یافت.
مهندس عادل مقدس افزود: این اعتبار که با تلاش‌های دکتر شهریاری نماینده محترم این شهرستان از محل اعتبارات عمران مناطق نفت‌خیز جذب‌شده در جهت تجهیز و تکمیل فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم اختصاص می‌یابد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان اظهار داشت: با اتمام فاز دوم بیمارستان اهرم بخش آی سی یو و سی‌سی‌یو، اتاق عمل و سایر بخش‌های بیمارستان به تجهیزات موردنیاز مجهز می‌شود که تحقق این امر زمینه ارائه خدمات ارزنده‌ای را به جامعه هدف فراهم می‌کند.

برچسب ها:

نظرات کاربران

ارسال نظر

تازه ترین ها